Skocz do zawartości
IGNOROWANY

YouTube - filmy warte obejrzenia


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy było ale filmik, a szczególnie auto faaajne:

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 01:34_________________________________________________Zastanawiają mnie 3 sprawy: jaka jest droga hamowania :kox: , jak to coś skręca i jak przenoszony jest napęd-Ktoś wie?

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 01:46_________________________________________________Jak pozdrowić policjanta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretyn

kretyn nie za bardzo, bardziej to nadaje się nazwa pechowiec - widziałem gdzieś opis tego (gość przejechał sie po plamie oleju z całkiem niemałą prędkością, z czego nieźle wyszedł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wg mnie tylko jego nie małe umiejętności pozwoliły mu wyjść cało z tego. poprostu miał pecha nie widze tu zbyt wielkiej brawury...[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 18:40_________________________________________________

Dopisany: 07 Grudzień 2009, 01:34[/size]_________________________________________________Zastanawiają mnie 3 sprawy: jaka jest droga hamowania :kox: , jak to coś skręca i jak przenoszony jest napęd-Ktoś wie?

[br]

tu masz filmiczek krótki który troche pokaze jak przenoszony jest napęd widać kolo jest zółto czarne i sie włąsnie ono kreci a reszty pewnie sie domysłasz jak jest napędzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[]Kretyn[/url]

uwazam tak jak koledzy powyzej, na pewno nie zaden kretyn, fakt, przesadzil z predkoscia, moze jakas plama oleju, ale to w jaki sposob udalo mu sie uniknac zderzenie. to za to pelen szacunek, ja bym tak niestety nie potrafil:/ cuz, trzeba cwiczyc, tylko f*ck! nie ma gdzie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszę skomentować bo kiedyś miałem coś podobnego w B4 tylko w zimie i przy mniejszej prędkości, jak się zatrzymałem to 180o do kierunku jazdy, ale wahadełko ładne było :rolleyes:

Podejrzewam, że przy takiej prędkości jak na filmiku to dałbym ciała i wylądował na barierkach.

Choć mam wrażenie że u niektórych w takich sytuacjach COŚ się włącza i kieruje tą kierownicą.

pozdr

gdyby nie fryzura kierowcy to zostałbym jego fanemn :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie film ale warto zobaczyć - <a href="http://forums.motivemag.com/zerothread?id=4649786">SEMA 2009</a>

:notworthy: :notworthy: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

brawo świetny link!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...