Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tył wiekszy niz przód? :huh:

Opublikowano
  • Autor

Dziwne, jeszcze poszukam info ale tak mi wynika ze specyfikacji..

Opublikowano

Paweł fura konkret :good:

Czekam na przejażdżkę :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przywieziesz komplet na sauny to pomyślimy na BT :) ale dzięki ;)

Opublikowano
Dziwne, jeszcze poszukam info ale tak mi wynika ze specyfikacji..


Spoko, sprzedam Ci przód z S4 B9 :decayed:
Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, H4mm3R napisał:

 


Spoko, sprzedam Ci przód z S4 B9 :decayed:

 

No przydałyby się. Te moje na moją jazdę nie dają rady heh

a tam co wchodzi?

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
29 minut temu, Kosmita napisał:

Przywieziesz komplet na sauny to pomyślimy na BT :) ale dzięki ;)

Będzie ogarnięte :hi:

Opublikowano

Tak wygladaja specyfikacje dla B9

przód

314/25

318/30

338/30

tył 

300/12
330/22

skoro masz 314/25 z przodu to do tego na moje 300/12 z tyłu bedzie 

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

No to nie.. to mam 338 przod a 330 tył. Dzięki za info.

Opublikowano
9 godzin temu, Kosmita napisał:

No przydałyby się. Te moje na moją jazdę nie dają rady heh

a tam co wchodzi?

350x34 + 6tłok 

 

61ecc1dbd574fdad.jpg

Opublikowano
  • Autor

No piękne.. ile taki zestawik z zaciskiem tarcza i klockami?

Opublikowano
  • Autor

Mówimy tu o samym przodzie? Kurde jak bym go mógł podczipować to nie zastanawiałbym się nawet. A ja mam rozszerzoną gwarancję na hamulce i wszystko i jak zmienię to będę musiał sam wszystko wymieniać pewnie.. Pomyślę. Widzę, że będziesz na BT to pogadamy pewnie.

Opublikowano
  • Autor

Jutro oddaje samochód do ASO. Dodam chyba o tym wątek :) Chodzi o złażenie chromu z końcówek układu wydechowego. A że się właśnie dowiedzieli, że nie można zamówić samych końcówek tylko trzeba zamówić cały wydech to zadają mi pytania w stylu: a jak Pan dbał o końcówki, czy używał Pan specjalnych preparatów, które są dostępne w ASO itd itp.. Jak będą chcieli zrzucić to na mnie to miło nie będzie..

Dodatkowo zrobią geometrię bo kiera lekko przekrzywiona w prawo od nowości. I zgłaszam skrzypienie plastików oraz pierdzący jeden głośnik banga.. To tak z negatywów samochodu.

Poza tym jestem zadowolony z samochodu. Fajnie się jeździ, wygląda super. Jak poprawią skrzypienie i geometrię to w środku nic nie będzie mnie wkurzać.

 

Temat o wnętrzu założony jakiś czas temu.

 

Opublikowano
33 minuty temu, Kosmita napisał:

 A że się właśnie dowiedzieli, że nie można zamówić samych końcówek tylko trzeba zamówić cały wydech to zadają mi pytania w stylu: a jak Pan dbał o końcówki, czy używał Pan specjalnych preparatów, które są dostępne w ASO itd itp.. Jak będą chcieli zrzucić to na mnie to miło nie będzie..

 

standard. u mojego brata w S3 na tyle fotela pasażera marszczy się skóra.. fotel praktycznie nieużywany bo żonę i syna wozi z tyłu.. przebieg auta 13 tys km.. gadka ta sama - a czy były używane środki do pielęgnacji, które można kupić w ASO? będąc z nim zapytałem: a czy w instrukcji obsługi pojazdu jest coś na ten temat wspomniane? Pan z serwisu lekko się zdziwił i powiedział, że nie ma... więc niech się pier.. walczymy z nimi dalej.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, jedrekx napisał:

standard. u mojego brata w S3 na tyle fotela pasażera marszczy się skóra.. fotel praktycznie nieużywany bo żonę i syna wozi z tyłu.. przebieg auta 13 tys km.. gadka ta sama - a czy były używane środki do pielęgnacji, które można kupić w ASO? będąc z nim zapytałem: a czy w instrukcji obsługi pojazdu jest coś na ten temat wspomniane? Pan z serwisu lekko się zdziwił i powiedział, że nie ma... więc niech się pier.. walczymy z nimi dalej.

No to ja to samo, Jak mi pokażecie, że w instrukcji obsługi jest napisane, że to jest konieczne to przyznam wam rację.. cisza w słuchawce.. heh. Zobaczymy jutro jak oddam. Ale powiedziałem temu kierownikowi serwisu, żeby nie byli śmieszni bo sam wie jak to brzmi, zadając to pytanie jemu samemu głupio było. Wiedzą, że jest źle i próbują zwalić na mnie.. 

Ale trudno. Z moich doświadczeń każda firma kombinuje ale w bmw jak się poprosiło prezesa salonu to wszystko było tip top. Zobaczymy jak Audi załatwia takie sprawy. Bo produkt mają dobry (chociaż nie bez wad) ale bardzo ważne jest podejście do klienta. Takie coś mnie osobiście odpycha..

Opublikowano

Marzyłem, żeby zobaczyć analogowe zegary w B9  :decayed:  Wirtual w ogóle mnie nie kręci. Pięknie :hi:.

Graty wozu :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Ravu napisał:

Marzyłem, żeby zobaczyć analogowe zegary w B9  :decayed:  Wirtual w ogóle mnie nie kręci. Pięknie :hi:.

Graty wozu :thumbup:

A dziękuję. Mam takie samo zdanie :) dziwie sie, ze tak malo osob umyslnie ich nie zostawia (wydaje mi sie ze brak virtualu jest tylko jak auto ma byc budzetowe - jak na Audi oczywiscie)

Opublikowano

Kosmita, czy brałeś coś może z audi exclusive? Zastanawiam się, czy można wybrać np obszycia skóry kierownicy w kolorze nadwozia, w moim przypadku chce zamówić czerwoną A4. Czy jest to tylko zarezerwowane na lepsze modele i RS ?

Opublikowano

audi exclusive możesz domówić do każdej wersji :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.