Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009

Wihajster

Ze swej strony, chciałbym życzyć, aby te Święta nie były dla Was tylko corocznym rytuałem. Obchodzimy Boże Narodzenie - to nie tylko prezenty i choinka, ale czas, kiedy odradzamy się na nowo, razem z Chrystusem;) Życzę Wam, żeby w Waszych rodzinach chociaż przez czas Świąt panowała zgoda i ciepła atmosfera, bo to jest cenniejsze od wszystkich rzeczy materialnych;] Również życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - oby był lepszy, niż poprzedni;]

Normalnie z ust mi to wyjąłeś :wink4:

Wszystkiego naj.... :notworthy:

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia z najbliższymi i tak jak pisał kolega wyżej aby gonitwa dnia codziennego ustała, a spotkanie przy wigilijnym stole było czasem zatrzymania sie i refleksji /wypoczynku/.

Wszystkim użytkownikom , klubowiczom i zarządowi forum składam najserdeczniejsze życzenia . Zdrowych , pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiej zabawy Sylwestrowej .

Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?

Hula po polach i szumi w lesie,

Jak stuka w okna, wchodzi w kominy

I obserwuje dziecięce miny?

Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy,

Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy.

Poczuj makowca zapach wspaniały.

Zobacz za oknem, świat cały biały.

Już karp się smaży, kompot gotuje,

Mróz znów na szybach kwiaty maluje,

A ty radosny z iskierką w oku,

Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku.

Teraz, choć wiosen trochę przybyło,

To wiatr ten sam, szumi nam miło.

Ja razem z wiatrem ślę wam życzenia,

Niech wam się spełnią wszelkie marzenia,

A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku

Niesie wam radość w tym Nowym Roku.

zdrowych, spokojnych i przede wszystkim rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia, duzo prezentow pod choinka i samych wspanialych chwil zycze Prezesowi, vipom, moderatorom, jak i wszystkim pozostalym uzytkownikom i milosnikom :audi::a4fan:

Wesolych Swiat! :thumbup:

Świątecznego nastroju,

Miłosnego podboju,

Seksu w łóżeczku,

Pieniędzy w woreczku,

Finlandii na stole,

R8 w stodole! :naughty:

i na wesolo gratis pod choinke jeszcze

Idzie Gwiazdor worek dźwiga, długą brodę ma dziadyga. Ni ma śniegu - idzie pieszo, lewą ręką w pupie mieszo. Prawą trzyma sobie spodnie - widać, ze mu tak wygodnie. Mija pola, lasy góry, jest zjebany i ponury. Niesie prezent - lalkę barbie (trochę ciśnie go po garbie). Pod choinką jebnął worek, sięgnął flachę, wyjął korek. I pociągnął łyków parę. Wyjął nuty i gitarę. Zagrał sobie pastorałkę i do rana pił gorzałkę! WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wszystkim spamerom naszego forum, modom, vipom,jednemu...yyy... prezesu :evil:, klubowiczom... i innym uzytkownikom, poczatkujacym, wladcom, nowicjuszom i o kim tam jeszcze zapomnialem... :decayed: samcznego i w ogole :hi::notworthy:

Jak obyczaj każe stary, według przodków naszej wiary, pragnę złożyć Wam życzenia w dniu Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka betlejemska, co przyświeca nam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku :)

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzpa8.jpg

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim forumowiczom a4-klubu życzę:

-jaknajmniej dziur w drogach, jaknajmniej policjantów z suszarkami, najniższych rachunków za benzynę i komórki :naughty: samych tylko przyjemnych chwil w życiu i niepsujących sie naszych :a4fan: w przyszłym roku !

Wesołych Świąt

Niech magiczna moc Wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem. Niech się spełnią marzenia.

w imieniu swoim i całego Audimania Fan Klubu pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świaąt i nowego roku 2oo9. Oby Wasze Audiki były bez awaryjne i z dnia na dzień dawały Wam więcej zadowolenia z jazdy, oby szczęście na drodze Was nie omijało a przy stole Świątecznego nastroju dużo prezentów moc życzeń które się spełnią a przede wszystkim smacznego ;)

Gorąco pozdrawiam Jacek A4 1,9TDi (90KM) with angel eyes

panowie,zdróweczka i dupeczek,bo jedno bez drugiego to .... :mysli:,jak wyrok :kox:

najlepszego :good::hi:

Przyjemnego szumu w głowie

Wygodnego miejsca w rowie,

no i może jeszcze potem

spokojnego snu pod płotem.

Żeby pies z kulawą nogą

Was nie oblał idąc droga.

Dużo czadu i uroku

w nadchodzącym Nowym Roku 2009!

Wszytskiego dobrego Koledzy i Koleżanki :)

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.