Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lampa led tył DEPO problem


jacek 3773

Rekomendowane odpowiedzi

mam lampy

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b7-diodowe-depo-fk-dymione-led-i6135346508.html

i niestety problem , chodzi o to że nie ma postoju w lewej lampie i wywala błąd natomiast jak przycisnę hamulec diody idealnie świecą ( kierunek i wsteczny mają żarówki) , gdy wypnę kostkę od puszki 6x5x3 ale wielkości pewnie mogą się różnić ( nie wiem jak się to fachowo nazywa i ma dwa przewody) która jest przyklejona pod lampą do karoserii, to postojówki wracają lecz mrugają i niestety po wyjęciu kluczyka zaczynają lekko podświecać więc do d...y. czemuś ta kostka służy. podmieniłem ,, kostkę " z prawej lampy i jest ok więc jest sprawca. Podzwoniłem po kilku sprzedających takie lampy lecz niestety nikt nie ma owej ,,kostki' w ofercie . M acie jakieś pomysły od czego dopasować jak ona się fachowo nazywa , bądż co dorobić by to działało, ew ktoś by się tego podjął .


czy założenie równolegle rezystora 50W 6 Ohm rozwiąże sprawę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij kostka nie do dostania. Ja kupiłem ledy na tył i po 1,5 roku podobny problem. Nawet producent nie ma części zamiennych. Lampy do kosza poszły. Ta puszka to elektronika sterująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto pogadać z fachowcem od elektroniki. Sprawdzi obie kostki, może coś naprawi, szkoda by było 830zł wywalić do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie zamierzałem kupić owe lampy i teraz już nie wiem czy kupować czy może już sobie lepiej odpuścić może ktoś ma jeszcze takie lampy już jakiś czas i może też coś o nich powiedzieć czy ma z nimi jakieś problemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak, umówiłem się z elektrykiem przez tel ( nawet kumaty gościu) powieedział że zrobi bez problemu i na drugi dzień lampa sama zaskoczyła i o dziwo świeci, więc po temacie połączenia były ok bo w zeszłym roku wywaliłem przejściówkę i polutowałem wszystko , więc :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jest gwarancji na takie lampy ? ładnie wygladaja, ale jak z żywotnoscia tych ledów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jakimś czasie znów się spieprzyło i było tak jak w 1 poście, wstawiłem żarówkę 3w jako rezystor już wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...