Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Polerowanie wydechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

postanowilem zalozyc nowy temat, zeby nie zasmiecac tego o wydechu w dieslu, moglby byc takze pomocny przy szukaniu.

wiec: jak polerowac wydech? ja zrobilem to dzis szczotka druciana, potem papierem 150, potem 800 a na koncu dorwalem jakis papier scierny o ziarnach takich, jakby ich nie bylo i wydech byl matowy! szczerze mowiac najladniej wygladal po papierze 150 i taki zostawilem. ile arkuszy papieru zuzyliscie i jak dlugo trwalo polerowanie? czym polerowaliscie na samym koncu, aby uzyskac efekt lusterka?

Opublikowano

Pastą polerską

Opublikowano
  • Autor

obojetnie jaka? jak dlugo trwa polerowanie papierem 1200 lub innym o wiekszej ziarnistosci??

Opublikowano

Najlepsze są takie pasty w takim zielonym wałku......przed użyciem trzeba pastę podgrzać opalarką bo wygląda ona jak kawałek plastiku...a potem posmarować powierzchnię, którą zamierzamy polerować, a następnie filcem na wiertarce polerujemy ok minuty i znów nakładamy warstwę tej pasty, aż do uzyskania efektu...

Koszt takiej pasty nie jest duży: walec o średnicy 3cm i długości 10cm kosztuje ok 6zł... Nazywa się to pasta do polerowania kwasówki..........

Etap poerowania pastą jest już końcowy....wcześniej oczywiście szczotka i papiery ścierne o różnej wielkości ziarna....Ja zaczynałem od 250 poprzez 800 1500 2000, a na koniec pasta..........

Opublikowano
Najlepsze są takie pasty w takim zielonym wałku......przed użyciem trzeba

gdzie taką paste kupić :?:

Opublikowano

a jak są w tdikach takie wżery na końcu?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3av5ghlo80udknt3.html

tylko nie sugerujcie sie że ładnie błyszczy bo psiknąłem na to sprejem chromowanym :lol: oczywiście najpierw pozbyłem sie rdzy :)

no i moje pytanie czy da sie pozbyć tych wżerów??

Opublikowano

Wymienic wydech :razz: Fajnie wyglada,ciekawe jak z daleka ?

Opublikowano

dzieki Wojtas. też nad tym myśle ;)

nie no teraz tak polakierowany wydech nawet z bliska fajnie wyglada, tylko na jak długo :/

Opublikowano
  • Autor

a co z ta czarna dokladka zderzaka? jak ja zdjac? troche mi przeszkadza przy operacjach wiertarka :)

Opublikowano

mi tez przeszkadzala ale dalem rade :D w dieslach maja latwiej ;)

Opublikowano
Najlepsze są takie pasty w takim zielonym wałku......przed użyciem trzeba

gdzie taką paste kupić :?:

Ja kupiłem w sklepie z elektronarzędziami i akcesoriami do nich. W sklepie BOSCH-a.

Opublikowano

no i moje rurki też zobaczcie :grin: - dziś na szybko z przerwami bo pogoda do bani. Szczotka stalowa na wiertarce, papier tylko 200 i pasta polerska w ręku :cool:, ale efekt już super - tylko te wżery :evil:

baxiph3ljt3e7jj7m.jpg

Opublikowano

no ladnie, ladnie, a ile czasu lacznie zajal ci caly zabieg :?:

Opublikowano
no ladnie, ladnie, a ile czasu lacznie zajal ci caly zabieg :?:

z odkręceniem wspornika i opuszczeniem wydechu ok 2 godzin spokojnej roboty, zp rzerwami pomiędzy kroplami deszczu

Opublikowano

moja fajki tez sie juz blyszcza ....... :twisted:

Opublikowano

:shock: nie widżę ! :shock:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Ślicznie to wygląda, ale szkoda, że za miesiąc znowu będziesz miał czarne końcówki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.