Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A gdzie mozna szukac takich grili

Opublikowano
  • Autor

A gdzie mozna szukac takich grili

Oferte dostaniesz na priv a już niedługo wystawimy na allegro.
Opublikowano

Ok czekam na relacje foto z twojego projektu naprawde ladnie to wyglada ciagle gryze sie z wydechem do siebie bo duzo kasy ale moze sie zdecyduje moze dostane jakas fajna propozycje od was ?....

Opublikowano

Nie wiem czemu ale logo dałbym w chromie z przodu ;p

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czemu ale logo dałbym w chromie z przodu ;p

Też nie wiem czemu ;) ale też myślałem o tym, ostatecznie padło na czarny bo wygląda...no powiedzmy mniej standardowo ;)

Na żywo wygląda fajnie bo grill jest czarny piano a logo czarny chrom i się troche mocniej świeci wiec nie zlewa sie z grillem.

Edytowane przez artech

Opublikowano

A gdzie mozna szukac takich grili

Oferte dostaniesz na priv a już niedługo wystawimy na allegro.

A do A4 też macie w ofercie? Jeśli tak to ja również proszę o ofertę

Opublikowano

Nie wiem czemu ale logo dałbym w chromie z przodu ;p

Też nie wiem czemu ;) ale też myślałem o tym, ostatecznie padło na czarny bo wygląda...no powiedzmy mniej standardowo ;)

Na żywo wygląda fajnie bo grill jest czarny piano a logo czarny chrom i się troche mocniej świeci wiec nie zlewa sie z grillem.

Moze dlatego ze z daleka rzuca sie, ze to nasze kochane Audi :) a taki Janusz w lusterku bedzie rozmyślał-co to za auto ;p

Opublikowano

A gdzie mozna szukac takich grili

Oferte dostaniesz na priv a już niedługo wystawimy na allegro.

witam mozna prosic o cene ukladu wydechowego do audi q5 z 4 koncowkami i co z tym grilem

Opublikowano
  • Autor

Przymiarka zimowego ogumienia:

311684ecc816bfb55e67728e9caa11fb.jpg

Jakby ktos szukal to mam teraz dwa komplety kol 20" na sprzedaz, takie jak na zdjeciach w pierwszym poscie.

Edytowane przez artech

Opublikowano

Hejo a możesz pokazac jaki masz układ wydechowy bo meczy mnie to i ile cie kosztowal gdzie robiles itd.

ps. Zderzak przedni masz swój czy zmieniales bo szukam od wersji poliftowej z czarnym grillem??

Opublikowano
  • Autor

Hejo a możesz pokazac jaki masz układ wydechowy bo meczy mnie to i ile cie kosztowal gdzie robiles itd.

ps. Zderzak przedni masz swój czy zmieniales bo szukam od wersji poliftowej z czarnym grillem??

Wydech będzie Millteka od SQ5 ze sterowanymi przepustnicami, dostarcza www.wydechowe.pl

Zderzak przedni zmieniam, stary miałem polift S-line, grill srebrny ale uszkodzony lekko był.

Opublikowano

A nie chcesz sprzedać przedniego zderzaka s line polifta bez grilla..

ps halogeny z wersji zwyklej pasuja do wersji s line polift?

Opublikowano
  • Autor

A nie chcesz sprzedać przedniego zderzaka s line polifta bez grilla..

ps halogeny z wersji zwyklej pasuja do wersji s line polift?

Pewnie chce, dam znac na PW

Sprzedam komplet z halogenami bo w nowym zderzaku ich nie bedzie

Opublikowano

Oki to podeslij zdjecia zderzaka interesuje mnie kompletny zderzak z kratkami i halogenami oraz gril cos taki jak twoj ewentualnie mozesz podeslac jakiegos linka do strony z grilami mam nadzieje ze cena bedzie promocyjna ps a wtyczki halogenow i mocowanie zderzaka pasuje do zwyklego q5? A masz pdc z przodu bo ja nie i jak cos to trzeba bedzie ewentualnie zapaciac dziury meil do mnie [email protected] czekam na foty i cene

Opublikowano
  • Autor

Grille mozesz tu zobaczyc

http://www.xenonz.co.uk/audi-q5-2013-to-rsq5.html

Fotki zderzaka wysle mailem.

Opublikowano

a do przed lifta nie ma takich grilli ??

Opublikowano

za***iście , bo już myślałem że bede musiał robić zmianę na polifta czyli zmiana zderzaka i maski . Będziesz miał w ofercie taki grill do przedlifta ?? Jeśli tak to jaka cena u ciebie ??

Opublikowano

Piekne Q5 :-)

Sam szukalem kiedys ale nie udalo sie znalezc nic sensownego.

Niech sie sprawuje dobrze!

Opublikowano

Witam zabieram sie za zdjecie tylnego zderzaka w q5 ale cos mi nie idzie odkrecilem srubki przy nadkolach od spodu i od strony bagaznika dwie sruby w takich zaglebieniach. Jestem na etapie zdjetego zderzaka z zaczepow bocznych a on nadal siedzi co jest moze jakas podpowiedz mile widziane foto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.