Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5


artech

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie mozna szukac takich grili

Oferte dostaniesz na priv a już niedługo wystawimy na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam na relacje foto z twojego projektu naprawde ladnie to wyglada ciagle gryze sie z wydechem do siebie bo duzo kasy ale moze sie zdecyduje moze dostane jakas fajna propozycje od was ?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale logo dałbym w chromie z przodu ;p

Też nie wiem czemu ;) ale też myślałem o tym, ostatecznie padło na czarny bo wygląda...no powiedzmy mniej standardowo ;)

Na żywo wygląda fajnie bo grill jest czarny piano a logo czarny chrom i się troche mocniej świeci wiec nie zlewa sie z grillem.

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mozna szukac takich grili

Oferte dostaniesz na priv a już niedługo wystawimy na allegro.

A do A4 też macie w ofercie? Jeśli tak to ja również proszę o ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale logo dałbym w chromie z przodu ;p

Też nie wiem czemu ;) ale też myślałem o tym, ostatecznie padło na czarny bo wygląda...no powiedzmy mniej standardowo ;)

Na żywo wygląda fajnie bo grill jest czarny piano a logo czarny chrom i się troche mocniej świeci wiec nie zlewa sie z grillem.

Moze dlatego ze z daleka rzuca sie, ze to nasze kochane Audi :) a taki Janusz w lusterku bedzie rozmyślał-co to za auto ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mozna szukac takich grili

Oferte dostaniesz na priv a już niedługo wystawimy na allegro.

witam mozna prosic o cene ukladu wydechowego do audi q5 z 4 koncowkami i co z tym grilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka zimowego ogumienia:

311684ecc816bfb55e67728e9caa11fb.jpg

Jakby ktos szukal to mam teraz dwa komplety kol 20" na sprzedaz, takie jak na zdjeciach w pierwszym poscie.

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo a możesz pokazac jaki masz układ wydechowy bo meczy mnie to i ile cie kosztowal gdzie robiles itd.

ps. Zderzak przedni masz swój czy zmieniales bo szukam od wersji poliftowej z czarnym grillem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo a możesz pokazac jaki masz układ wydechowy bo meczy mnie to i ile cie kosztowal gdzie robiles itd.

ps. Zderzak przedni masz swój czy zmieniales bo szukam od wersji poliftowej z czarnym grillem??

Wydech będzie Millteka od SQ5 ze sterowanymi przepustnicami, dostarcza www.wydechowe.pl

Zderzak przedni zmieniam, stary miałem polift S-line, grill srebrny ale uszkodzony lekko był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz sprzedać przedniego zderzaka s line polifta bez grilla..

ps halogeny z wersji zwyklej pasuja do wersji s line polift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz sprzedać przedniego zderzaka s line polifta bez grilla..

ps halogeny z wersji zwyklej pasuja do wersji s line polift?

Pewnie chce, dam znac na PW

Sprzedam komplet z halogenami bo w nowym zderzaku ich nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to podeslij zdjecia zderzaka interesuje mnie kompletny zderzak z kratkami i halogenami oraz gril cos taki jak twoj ewentualnie mozesz podeslac jakiegos linka do strony z grilami mam nadzieje ze cena bedzie promocyjna ps a wtyczki halogenow i mocowanie zderzaka pasuje do zwyklego q5? A masz pdc z przodu bo ja nie i jak cos to trzeba bedzie ewentualnie zapaciac dziury meil do mnie [email protected] czekam na foty i cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście , bo już myślałem że bede musiał robić zmianę na polifta czyli zmiana zderzaka i maski . Będziesz miał w ofercie taki grill do przedlifta ?? Jeśli tak to jaka cena u ciebie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zabieram sie za zdjecie tylnego zderzaka w q5 ale cos mi nie idzie odkrecilem srubki przy nadkolach od spodu i od strony bagaznika dwie sruby w takich zaglebieniach. Jestem na etapie zdjetego zderzaka z zaczepow bocznych a on nadal siedzi co jest moze jakas podpowiedz mile widziane foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...