Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja toże ? Furka wyszła wypasik, liublju takie projekty ?

Opublikowano

Auto już skończone ???? Jeśli tak to jakaś sesyjka by się przydała i brzmienie wydechu na milteku

Opublikowano
  • Autor

Autko ready

Konczylismy testy i strojenie, dzisiaj powinno juz wypluc pelna moc

Opublikowano

Autko ready

Konczylismy testy i strojenie, dzisiaj powinno juz wypluc pelna moc

zza niepokojeniem czekamy na wyniki oraz filmiki..;)
Opublikowano

Witaj,

Wrzucaj koniecznie foty i filmy :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

A ja myslalem ze moje wydechy sa glosne pokaz jakies fotki brzmi jak bestia ale czyna co dzien da sie tak jezdzic

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie zrobilem 1800km w 2 dni i jest spoko.

Na niskich obrotach wydech basowo mruczy, na wysokich pieknie gra V6tka.

Przy zamknietych przepustnicach na niemieckiej autobanie szum powietrza jest glosniejszy od wydechu. Za to na otwartych jest pelen ogien. Przy depnieciu ryczy i strzela baki przy zmianie biegow, cos pieknego.

Czekamy na lepsza pogode to ogarniemy fotki i jakis filmik.

Edytowane przez artech

Opublikowano

No i bajera...:) zrobiłeś cos Ala strzelanie przy redukcjach z wydechu? Sam mysle o programie+wydech do swojej V6T.

Opublikowano

No to czekamy na fotostory... :)

Opublikowano
  • Autor

No i bajera...:) zrobiłeś cos Ala strzelanie przy redukcjach z wydechu? Sam mysle o programie+wydech do swojej V6T.

Wydech "strzela" i przy redukcji i przy wrzucaniu w gore, wlasciwie to nawet przy rozpedzaniu sa glosniejsze strzaly bo zmiana biegow jest przy max obrotach i pelnym gazie. Przy redukcji tez strzela bąki ale cichsze.

No to czekamy na fotostory... :)

Qrcze snieg pada...chyba bedzie biala sesja zimowa ;)

Jeszcze jutro kleimy chromy na czarno i jak tylko przestanie padac i sypac to cos obfocimy ;)

Opublikowano

Czyli rozumiem ze patent na strzelanie z wydechu a'la R8/Rs3 opanowany? :P dużo z tym grzebania? I czy jest wyraźny efekt przy naszych V6T?

Opublikowano
  • Autor

Czyli rozumiem ze patent na strzelanie z wydechu a'la R8/Rs3 opanowany? :P dużo z tym grzebania? I czy jest wyraźny efekt przy naszych V6T?

Wlasciwie to taki efekt dal wydech Millteka + mniejsze kolo kompresora i program Revo, nic wiecej nie modzilismy
Opublikowano

Aa no to czekamy za "pokazem" :)

Pytam bo mysle o sobie, a każda info moze być przydatna

Opublikowano

Blenda na kierownicę od TT RS myślę, że pasowałaby pod twoją kierownicę:

15251664_750203941793668_87977243195064914482823_206576353125442_241527870290132

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano
  • Autor

No qrcze to by bylo idealne...tylko ze chyba cala kiere musialbym zmienic bo to raczej nie podejdzie pod moja :(

Opublikowano

jak zmienisz kierownice na taka jak na zdjeciu to nie bedzie ci dzialac multifinkcja, i niestety nie ma sposobu ze by ja "dobrze" zakodowac.

Opublikowano

Znaczek jest większy / mniejszy ? Ja do kierownicy od RS5 wstawiałem znaczek S-Line i pasował. W Q7 widzę, że jest tej samej wielkości.

Opublikowano

Jest Kosa! Piękne auto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.