Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 godzin temu, exos911 napisał:

Nawet jak właściciel auta się nie chwali to raczej sam takiego swapu nie zrobił. Żadna firma raczej nie odpuściłaby marketingu jakim jest wstawienie do Q5 silnika z S6 C7....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I myślisz ze narazi się na kary umowne i utratę zaufania klientów jak się wysypie, że komuś zrobiła takie auto? Nie każdy ma parcie na szkło żeby młodzi chłopcy się dotykali przy takich zdjęciach. 

Opublikowano
Dnia 22.02.2017 o 20:58, artech napisał:

Relacja z jazdy:

Piękna jest i Pięknie jeździ.

Opublikowano

Ladna masz ta q5 jak ze spalaniem przy normalnej jezdzie, bedziesz cos jeszcze zmienial w wygladzie zewnetrznym? Chociaz uwazam ze wyglada agresywnie -ladnie.... Pozazdroscic..... 

Opublikowano
  • Autor
Ladna masz ta q5 jak ze spalaniem przy normalnej jezdzie, bedziesz cos jeszcze zmienial w wygladzie zewnetrznym? Chociaz uwazam ze wyglada agresywnie -ladnie.... Pozazdroscic..... 

W miescie 12-13, autostrada 14-15, przy spokojnej jezdzie to i w 10 mozna by sie zmiescic.
Przy dynamicznej jezdzie jakies 15-18 srednio zaleznie od ciezaru nogi.
Wydaje mi sie ze jak na 2 tony i 450 koni to tragedii nie ma.

Z zewnatrz to teraz zaloze kola 22" na lato, Vosseny CV3-R.
Pozniej w planach jest jeszcze dyfuzor z carbonu z wbudowanymi koncowkami wydechu jak w RS6, ale to bedzie robione na zamowienie wiec zobaczymy kiedy sie uda wyrzezbic.

Opublikowano

No jak na taka moc to nie jakis kosmos....dzwiek super dobrze ze mozna to regulowac bo mozna by po dluzszej jezdzie byc zmeczonym.....obecne wydechy sa ladne ale zobaczymyco wymyslisz ciekawego.....

Ps powiedz mi trzeba zdjac zderzak do zmiany grila czy daloby sie to jakos ogarnac na aucie....

Opublikowano

Trzeba zdejmować . Jest na zatrzaski i na śruby . Przekabinowali to , w a6 c6 były tylko śruby i niektórzy pisali ze się da w q5 nie na opcji 

Opublikowano
  • Autor

Zeby nie bylo ze sie nic nie dzieje...
80cd8f6c82d47abcd29a434673f4fe5b.jpg

Opublikowano

Zdemontowane czy do montazu?

Opublikowano
  • Autor

Zdemontowane, bedzie glosniej no i szykujemy auto na moc 500+ ;)

Opublikowano
  • Autor

Downpipy gotowe, za chwile odpalamy
75440892896dc506d9db4dab3a1b4c38.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przymiarka na lato:
32f7f49eddf2ea7a77688390d91ac320.jpg

Opublikowano
Dnia Thursday, March 09, 2017 o 21:31, artech napisał:

Kolor ladny tych felg;)

 

Opublikowano
  • Autor

Mala zapowiedz efektu "odchudzenia" wydechu:

Opublikowano

Tego dzwieku to by sie nawet niedzwiedz przestraszyl ?

Opublikowano

No to ładny potworek będzie.. Jest, ale będzie jeszcze większy potworek :) 

Opublikowano

Witaj!

Oj dzieje się w temacie :D

Teraz po modach wydechu będzie spooooro głośniej?

Rozumiem, że regulacji głośności nie będzie?

Kółko fajne! Jakie parametry koła i gumy?

Zawiecha idzie w dół?

PS. Świetne ten zderzak RS z profilu wygląda :D

Pozdrawiam!

 

Opublikowano
  • Autor
Witaj!
Oj dzieje się w temacie [emoji3]
Teraz po modach wydechu będzie spooooro głośniej?
Rozumiem, że regulacji głośności nie będzie?
Kółko fajne! Jakie parametry koła i gumy?
Zawiecha idzie w dół?
PS. Świetne ten zderzak RS z profilu wygląda [emoji3]
Pozdrawiam!
 

Noo, dzieje sie, a to jeszcze nie koniec zmian :D
Regulacja wydechu zostala bo klapy sa na koncowym tlumiku. Przy normalnej jezdzie i zamknietych jest calkiem komfortowo. Na otwartych i pelnym gazie ryczy ze as sam sie boje ;)
Felgi 22x10,5 opony wejda 265/35R22.
Zawias pojdzie jeszcze -2cm w dol na gwincie KW.
Qrcze hebli szukam i sam juz nie wiem co wstawic. Jakis BigBrake czy przeszczep z jakiegos RSa.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W koncu cos sie dzieje
1d411ac3d01dd8f4be347612668de370.jpg

Opublikowano

Kurde, lubię tu zaglądać:) fajnie ją modzisz. Jak będziesz w któryś wtorek w Warszawie koło 19 to wpadnij do nas na spota. Chętnie bym ją zobaczył na żywo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.