Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie fiksuje wspomaganie

czasami jest ok a czasami nie ma plynnosci w pracy, błędów brak

ma ktoś specjalistę od takich tematów ?

Opublikowano
  • Autor

Dajcie namiar na jakiegos magika w okolicy trojmiasta ktory by mi ta kiere ogarnal bo Ci co znalem to sie porozjezdzali po swiecie

Opublikowano

Info od wielu magikow w calej Polsce - nie da sie, temat przerabailem jakiś czas temu i przerabiał znajomy niedawno. Jedyna opcja to bawieni sie z przekladaniem multi ze starej kiery pod nowa ale to straszna rzeźba. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ale to drze jape, przedchwila widziane na Oliwie :decayed:

Opublikowano

Witaj Artech,

Skoro zdecydowałeś się sprzedać przy sporych poniesionych nakładach to pewnie już coś konkretnego masz na oku :D ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Jaka cena brutto? 

 

Opublikowano
  • Autor
Jaka cena brutto? 
 

Swiezy leasing z lutego 2017 wiec jedynie cesja umowy leasingu. Po 2 latach mozna auto wykupic od mLeasingu.
Opublikowano
  • Autor
Witaj Artech,
Skoro zdecydowałeś się sprzedać przy sporych poniesionych nakładach to pewnie już coś konkretnego masz na oku [emoji3] ?
Pozdrawiam

Pomyslow nie brakuje, nie koniecznie jednak z Audi...no chyba ze wroce do pomyslu RS4 B6 ;)
Opublikowano
9 godzin temu, artech napisał:

...no chyba ze wroce do pomyslu RS4 B6 ;)

kiepski pomysł

Opublikowano
5 minut temu, Dev napisał:

kiepski pomysł

Może gdzieś tam u kogoś w szopie stoi RS4 B6, jedyny na świecie egzemplarz :D

Opublikowano
  • Autor

Najgorsze jest to ze im nowsze auto tym szybciej sie nudzi.

A RS4 B6 byla by jedyna, tak jak i RSQ5 [emoji6]

Opublikowano

Witaj, 

Coś jest na rzeczy te nowe "plastikowce" szybko się nudzą i człowiek wraca do solidniejszych aut sprzed lat np. youngtimerów ;D

Bierz się za B6 i rób 2.7 TT i widebody ;D

Takiej na pewno w sąsiedztwie nie będzie :D

Pozdrawiam i powodzenia!

Opublikowano

Kurde.. Niby pomodzona dobrze ale sporawo jak za 5-letnie Q5 wychodzi.. ALe jak traktować to jako RS no to co innego.

Bez odstępnego za samo przejęcie rat i wykup bym się może zastanowił poważnie :) Nic Ci się nie dzieje z tym autem? Żadnych rzeczy, których nie wykryje się przy normalnych oględzinach, a co Cię na tyle denerwuje, ze już nie możesz wytrzymać?

Opublikowano
  • Autor
Witaj, 
Coś jest na rzeczy te nowe "plastikowce" szybko się nudzą i człowiek wraca do solidniejszych aut sprzed lat np. youngtimerów ;D
Bierz się za B6 i rób 2.7 TT i widebody ;D
Takiej na pewno w sąsiedztwie nie będzie [emoji3]
Pozdrawiam i powodzenia!

2.7 nie wchodzi w rachube, musi zostac V8...ale kompresor by dodal skrzydel
Opublikowano
  • Autor
Kurde.. Niby pomodzona dobrze ale sporawo jak za 5-letnie Q5 wychodzi.. ALe jak traktować to jako RS no to co innego.
Bez odstępnego za samo przejęcie rat i wykup bym się może zastanowił poważnie [emoji4] Nic Ci się nie dzieje z tym autem? Żadnych rzeczy, których nie wykryje się przy normalnych oględzinach, a co Cię na tyle denerwuje, ze już nie możesz wytrzymać?

Auto jest w stanie idealnym, nic nie znajdziesz, gwarantuje.
Nie tyle cos mnie denerwuje co po prostu nie widze sensu dalszego rozwoju tego projektu, a dla mnie jezdzenie autem zrobionym jest...no moze nie nudne, ale na przyszly sezon trzeba cos nowego przygotowac
Opublikowano

A co ze stage 3 ??

Opublikowano
  • Autor
A co ze stage 3 ??

Masz na mysli supercharger od APRa?
Opublikowano
20 minut temu, artech napisał:


Masz na mysli supercharger od APRa?

Tak

Opublikowano
  • Autor
Tak

Calosc wyjdzie ze 20tys PLN (cooler, supercharger, kolo na wale, soft silnika i skrzyni) a potem sie okaze ze i tak na paliwie 98 wyjdzie ponizej 500KM. Moim zdaniem juz nie warto.
Te 450KM w Q5 robi wystarczajacy przeciag.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.