Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co ciekawe przy wymuszonym launch controlu skrzynia zupelnie inaczej, jakby szybciej zmienia biegi i nie ma piardniec z wydechu

Opublikowano
Dnia ‎2017‎-‎04‎-‎23 o 22:19, Dev napisał:

nie rób tego na serii bo sie mocno zdziwisz...

mam na placu Q5tkę po takiej akcji, nie ma przodu...

Bez zdjęcia się nie liczy :decayed:

Opublikowano
17 godzin temu, artech napisał:

Co ciekawe przy wymuszonym launch controlu skrzynia zupelnie inaczej, jakby szybciej zmienia biegi i nie ma piardniec z wydechu

A robiliście coś z softem skrzyni ?

Opublikowano
  • Autor
A robiliście coś z softem skrzyni ?

Jeszcze nie, soft seria
Opublikowano
Dnia 9 maja 2017 o 22:48, artech napisał:

Co ciekawe przy wymuszonym launch controlu skrzynia zupelnie inaczej, jakby szybciej zmienia biegi i nie ma piardniec z wydechu

Standard  :wink: 

Opublikowano
  • Autor
Standard  :wink: 

Myslalem ze takie "bajery" to tylko w s-tronicu a tu niby zwykly sutomat a jak trzeba to biegi tez blyskawicznie zmienia
Opublikowano
Godzinę temu, artech napisał:


Myslalem ze takie "bajery" to tylko w s-tronicu a tu niby zwykly sutomat a jak trzeba to biegi tez blyskawicznie zmienia

Przy S-tronicu jeszcze tak dodatkowo cie "wyrywa" do przodu,  nie mylić ze szarpaniem. Gdy zmienia bieg. 

Opublikowano
  • Autor
Przy S-tronicu jeszcze tak dodatkowo cie "wyrywa" do przodu,  nie mylić ze szarpaniem. Gdy zmienia bieg. 

No dokladnie tak samo to dziala na ZFie. Jakby kop w dupe przy kazdej zmienie

Opublikowano

Kto dobrze ogarnia softy w DSG  ?

Opublikowano
  • Autor
Kto dobrze ogarnia softy w DSG  ?

Napewno Compsport ogarnia
Opublikowano
  • Autor

Jakby ktos pytal czy Q5 ma duze kola...a8c1896127dd353b0f977c474beed8c4.jpg

Opublikowano

heheh - świetne :D

Opublikowano

Jechałem wczoraj za Tobą od Żukowa do Armii Krajowej ;) Aż radio ściszyłem, żeby posłuchać muzyki silnika gdy wyprzedzałeś za Lniskami :) Piękny samochód

Edytowane przez Undisclosed

Opublikowano
  • Autor
Jechałem wczoraj za Tobą od Żukowa do Armii Krajowej [emoji6] Aż radio ściszyłem, żeby posłuchać muzyki silnika gdy wyprzedzałeś za Lniskami [emoji4] Piękny samochód

Dzieki :D
Tosmy sie razem toczyli w weekendowym sznurku w trybie Eco ;)
Opublikowano

To nadkole to tak w serii wystaje poza błotnik, czy to jakieś tuningi bodykity szmery bajery? :decayed:

Btw przyrównał do trzynastki i że niby duże. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
To nadkole to tak w serii wystaje poza błotnik, czy to jakieś tuningi bodykity szmery bajery? :decayed:
Btw przyrównał do trzynastki i że niby duże. :decayed:

Nadkole seryjne
Opublikowano
  • Autor

Znowu w gorze

59f2a60cbaa5a1df2b3ff1aabc2845b4.jpg

Opublikowano
  • Autor

I juz na glebie
8bbb2684b926c9fe055d82b5dadcc127.jpg

Opublikowano
  • Autor

A tak nowe heble wygladaja z bliska
c86a3921078f626fa9bb27d45ad04edb.jpg

Opublikowano

Dawaj lepiej supercharge kit :D , bo czekam az ktos to w PL przetestuje i jak sie samochód na tym faktycznie zachowuje :D .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.