Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5


artech

Rekomendowane odpowiedzi

No teraz jest dyfuzor w piano i sie zlewa optycznie z wydechem tak ze nawet nie widac ze to inny niz w serii byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech mógłbyś mi/nam zapodać jakies filmiki jak to mniej więcej sie zbiera, brzmi zewnątrz itp? Strasznie spodobała mi sie ta opcja RSQ5..;) i według mnie wyglada idealnie teraz..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech mógłbyś mi/nam zapodać jakies filmiki jak to mniej więcej sie zbiera, brzmi zewnątrz itp? Strasznie spodobała mi sie ta opcja RSQ5..;) i według mnie wyglada idealnie teraz..!

Wszystko bedzie, cierpliwosci ;)

Koncowka roku to byl dla nas lekki armagedon czasowy, teraz czekamy na lepsza pogode i jedziemy z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ja bym dyfuzor zostawił w lakierze dodatków piano z przedniego zderzaka,

żeby wstawki przednie grały z tylnymi.

Jeszcze parę "drobnych" detali i będzie nie tylko jeździł obłędnie ale i wyglądał wyjątkowo :D

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jest opcja i z przodu na dodatki z carbonu, z prawdziwego carbonu a nie z plastiku (wloty, lusterka, dolna listwa). Ale zobaczymy bo to na razie takie rozmyslania

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary bym zmienił z RSQ3 ;) o ile sie nie mylę jest wygrawerowane tam tylko "RS" wiec by pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo wymysliles cos jeszcze ciekawego?

Hej! Cały czas coś po głowie chodzi. Z tych pewniejszych planów to:- zawieszenie gwintowane ST

- kiera TTRS

- gałka RS

- koła 22" Vosseny CV3-R

- fotele przednie do wymiany na jakieś kubły

- heble z ktoregoś RSa

- dyzuzor z carbonu z wbudowanymi końcówkami ala RS

Szukam gratów i będę modził po kolei.

Co jeszcze? Czekam na podpowiedzi [emoji6]

A z aktualnosci to auto otrzymalo nowe blachy:

e4184288644132f5cda2d44dd1dec173.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam dla ciebie fajne zadanie jak zrobisz dla siebie to może i dla mnie hehe a mianowicie tylne kierunki zrób w taki sposób:

Ps. szukam kratek ala s line  ( plaster miodu) do zderzaka z przedlifta wersja zwykła..... masz może jakieś namiary gdzie szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum sprzedawał ktoś moduły które umożliwiały taka opcje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum sprzedawał ktoś moduły które umożliwiały taka opcje 

Te moduly ponoc do Q5 nie pasuja, trzeba niby lampe rozbierac i rzezbic...zlecilbym tylko kto to zrobi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na car spotting polska hejtuja twoje auto , domniemam że 90% tych ludzi jeżdzi insignami lub hujdajami. Mnie projekty sie podoba i jestem pod wrażeniem modyfikacji i włożonej w to autko pracy . Powodzenia i bezawaryjnej jazdy!!!! Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na car spotting polska hejtuja twoje auto , domniemam że 90% tych ludzi jeżdzi insignami lub hujdajami. Mnie projekty sie podoba i jestem pod wrażeniem modyfikacji i włożonej w to autko pracy . Powodzenia i bezawaryjnej jazdy!!!! Pozdrawiam 

Dzieki! Ci co najwiecej hejtuja to marza o wlasnym samochodzie bo pewnie nawet prawka jeszcze nie maja ;)
Przywyklem juz i mam z tego niezly ubaw :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na car spotting polska hejtuja twoje auto , domniemam że 90% tych ludzi jeżdzi insignami lub hujdajami. Mnie projekty sie podoba i jestem pod wrażeniem modyfikacji i włożonej w to autko pracy . Powodzenia i bezawaryjnej jazdy!!!! Pozdrawiam 


Nie przesadzaj. Kilka komentarzy że zderzak zle spasowany przy ponad 500 likach? Co to za hejt :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko prezentuje się bardzo ładnie ci co hejtują niech pokarzą swoje padła wtedy można będzie porównać, pozazdrościć bryki i powodzonka w planach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...