Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj, 

Dzięki za info!

Projekt mocno rozwojowy :D

Na jakim ET wrzucasz te 10,5 x 22 ?

Jakie kółko finalnie wpada?

Przy tej szerokości to pewnie będzie mocny concave?

Na 265/35 nadal będzie sporo gumy, dobry wybór.

Odnośnie hamulców poradź się forumowych ekspertów np. Dev'a

Pytanie co kosztowo rozsądniej wyjdzie...

Czy w tylny zderzak planujesz dać dyfuzor a'la RS i 2 duże owalne końcówki (nakładki).

Składaj zawiechę do kupy wrzucaj koło i pstrykaj foty... :D

Pozdrawiam!

 

 

Opublikowano
  • Autor
Witaj, 
Dzięki za info!
Projekt mocno rozwojowy [emoji3]
Na jakim ET wrzucasz te 10,5 x 22 ?
Jakie kółko finalnie wpada?
Przy tej szerokości to pewnie będzie mocny concave?
Na 265/35 nadal będzie sporo gumy, dobry wybór.
Odnośnie hamulców poradź się forumowych ekspertów np. Dev'a
Pytanie co kosztowo rozsądniej wyjdzie...
Czy w tylny zderzak planujesz dać dyfuzor a'la RS i 2 duże owalne końcówki (nakładki).
Składaj zawiechę do kupy wrzucaj koło i pstrykaj foty... [emoji3]
Pozdrawiam!


Wpada Vossen CV3-R 22x10,5 ale opony jednak 295/30R22 ContiSport6
Opublikowano

Witaj, 

Zapowiada się świetnie :D

Wrzucaj koniecznie foty,

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Male preview :D
b3913f94b79d5f05b24db5656f8519dd.jpg

Opublikowano

Witaj!

Podgrzewasz atmosferę :D

PS. Fajny lakier felg (grafit?)

Będzie miód malina !

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Tak Vossen to nazywa Gloss Graphite.

Jakby ktos chcial auto na zywo zobaczyc w Poznaniu to zapraszam na stoisko PremiumFelgi.pl w hali 5A na targach MTP MotorShow w dniach 6-9.04.2017
Do zobaczenia!

Opublikowano

500+ ?? Zmieniasz kompresor ?

Opublikowano
  • Autor
500+ ?? Zmieniasz kompresor ?

Kompresor zostaje. Plan jest na drugie kolo kompresora i supercharger od APRa
Opublikowano

Co do przednich hamulcow to w przypadku tego auta widzę minimum 400 a jak Cie stać to 420mm. Tył też można zwiększyć ale tutaj jest trochę cudownia ale do ogarnięcia. 

Opublikowano
  • Autor

Zanim sie z sesja ogarniemy to fotka od spottera:

0b61d0c828c25ffe88ca62fe79339146.jpg

I pozdrowienia z MotorShow2017:

100183a706dee4029f39d6dfbe491826.jpg

 

Opublikowano

Ehh przepiękna Q5tka mega robota.

Opublikowano
  • Autor

9d7ad72c5840a536bda6f922ebbcc3ce.jpg

75f066cf09950ea620fb5c5528b70169.jpg

Opublikowano

grubo....

sprawdz jeszcze 100-0.. i 200-0... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
grubo....
sprawdz jeszcze 100-0.. i 200-0... :decayed:


Tiaaa, ale z ciekawosci sprawdze, moze w koncu klocki wyparuja to przyspieszy decyzje o swapie bo jakos nie moge sie z tym ogarnac
Opublikowano
1 minutę temu, artech napisał:

 


Tiaaa, ale z ciekawosci sprawdze, moze w koncu klocki wyparuja to przyspieszy decyzje o swapie bo jakos nie moge sie z tym ogarnac

 

nie rób tego na serii bo sie mocno zdziwisz...

mam na placu Q5tkę po takiej akcji, nie ma przodu...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

niesamowity koks się zrobił :D 

Opublikowano
  • Autor

195eb1b3a57e6c6f9fbf05fe3f6a75f0.jpg

Opublikowano

Przysłali zdjęci z fotoradaru :D ?? Ładne :D .

Opublikowano
  • Autor

Opublikowano

Ladnie jedzie prawie jak 2.0 tdi?......fajnie wydech slychac....

Edytowane przez dominika6c6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.