Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lux :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:naughty: :fap:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jak mi się Q5 nie podoba to twoja jest naprawdę mega fajna chyba się przekonuje do tej lini ale tylko w takim wydaniu jak Ty masz

Opublikowano
  • Autor

Cieszy mnie bardzo że auto się podoba.

Niedługo zaprezentujemy jak jeździ, ale jeszcze małe dostrojenie silnika nas czeka w tym tygodniu.

A tu jeszcze relacja z montażu wydechu https://www.facebook.com/wydechowepl/posts/1024164631023228

c44059f77cd3ef37145bc9342d93c479.jpg

Edytowane przez artech

Opublikowano

Witaj!

Pełen Szacun! Projekt MEGA!

Może jeszcze tylko wnętrza lamp pomaluj w czarny mat no i

przyciemnij tylne i boczne szyby efekt będzie :thumbup:

PS1. Jak postępy z kołem kompresora i modami mechanicznymi?

PS2. Strach pomyśleć jak to będzie wyglądać na letnim setupie 21-22"...

PS3. Jaki hamulec w rezultacie zagośći ?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Witaj!

Pełen Szacun! Projekt MEGA!

Może jeszcze tylko wnętrza lamp pomaluj w czarny mat no i

przyciemnij tylne i boczne szyby efekt będzie :thumbup:

PS1. Jak postępy z kołem kompresora i modami mechanicznymi?

PS2. Strach pomyśleć jak to będzie wyglądać na letnim setupie 21-22"...

PS3. Jaki hamulec w rezultacie zagośći ?

Pozdrawiam!

Dzieki!

Szyby i lampy z tylu sa przyciemnione

209f8c50f2c96ebcecfc8c48fa207176.jpg

Nad lampami z przodu pomysle bo rzeczywiscie teraz jakos tak za mocno sie swieca na srebrno.

Kolo kompresora zmienione, silnik jeszcze stroimy, w tym tygodniu powinna byc juz pelna moc.

Heble jeszcze nie wiem, ale po dzisiejszym przelocie po autostradach musze je koniecznie zmienic. Jakis przeszczep z prawdziwego RSa raczej.

Edytowane przez artech

Opublikowano

A jak ma się te auto nie podobać jak to kozak

Opublikowano

Witaj!

A heble z SQ5 nie dadzą rady?

PS. Nad wnętrzami lamp front w czerń nawet się nie zastanawiaj, przód będzie kompletny :D

PS2. Czekamy na info ze strojenia !

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Dojechaly wydruki 3D, wkrotce nowa galka na lewarku :D

6eb0ff2ce43cb2a44165cc6af8cb4abc.jpg

Opublikowano

Jaki rozmiar mają te zimowe opony ?

Opublikowano

Coś pięknego.......a jak z regulacją głośności układu wydechowego......

Opublikowano

To auto jest genialne :)

Opublikowano
  • Autor

Jaki rozmiar mają te zimowe opony ?

275/40 R20

Coś pięknego.......a jak z regulacją głośności układu wydechowego......

Wkrótce będzie nagranie, ale ogólnie jest spoko. Przy zamkniętych przepustnicach mruczy coś tam ale nie męczy.

Przy otwartych (mam na razie ustawione automatyczne otwarcie przy 4000rpm) ryczy jak szalony :D i są strzały z wydechu przy zmianie biegów.

Mocy przybywaj! :)

b1769e2147f8d6a2eefb60e707ef4c7c.jpg

Edytowane przez artech

Opublikowano

Duzo pracy wlozone i sporo kasy ale efekt super

Opublikowano
  • Autor

Jest moc!

445HP wedlug normy (na silniku 455)

540Nm

[emoji41]

Edytowane przez artech

Opublikowano

Nooo ładnie :D

Czy to już ostatnie słowo czy jeszcze stroicie?

Osiągi pomierzone np. Racelogic-iem?

Prosimy o krótkie video z przejazdów :D

Dzięki i Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze wykres

527c28487815de65f31d331d7aabed15.png

Opublikowano

Dobrze masuje kręgosłup :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.