Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czad komando :) mega kozak

Opublikowano

Fiu fiu ... ładne kreski Panie

Opublikowano

Kreski kreskami, pokaz jakies przejazdy ^_^:)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Jest gitara :D

Prośba o filmiki z przejazdów!

Na Lato: lampy w czerń, ładne czarne 21"-22" i będzie RS pełną gębą :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Gra ładnie, ale te wiadra to trochę za mocno się wysuwają po rozgrzaniu ;-)

Opublikowano
  • Autor

Gra ładnie, ale te wiadra to trochę za mocno się wysuwają po rozgrzaniu ;-)

Przynajmniej je widac ;)

Bo tak to troche zlewa sie czarny dyfuzor z czarnymi koncowkami

84fd19910ca6b7790a7b97bca870b607.jpg

Tempo swiateczne z rodzina na pokladzie i pelnym bagaznikiem i taki wynik na spalaniu. Chyba niezle jak 450KM w benzynie ;)

Opublikowano

No wiesz jak ci nie wstyd wlaczac ECO mode, nawet przy 450KM to nie jedzie :D , reakcja na gaz jest tragiczna.

Opublikowano
  • Autor

No wiesz jak ci nie wstyd wlaczac ECO mode, nawet przy 450KM to nie jedzie :D , reakcja na gaz jest tragiczna.

Inaczej nie dalbym rady toczyc sie w swiatecznym sznurku na Kaszuby ;) na D i S ciezko jechac jednostajnie z 2 cyfrowa predkoscia na blacie ;)

Ale racja tryb Efficiency to tragedia, reakcja na gaz zerowa i 8 bieg od 70kmh

Tuning wnetrza rozpoczety

4227702084c598c696365614675fbde0.jpg

Edytowane przez artech

Opublikowano

Jest dobrze!

Renn Sport pełną gębą :D

Pozdrowienia noworoczne!

Opublikowano
  • Autor

Posmigane w sniegu :D (dobrze ze ESP udalo sie deaktywowac)

835476d286d7fdaaa0cfa11c4f45a7ac.jpg

I jeszcze mala zapowiez filmu, calosc bedzie jak sie obrobimy

https://vimeo.com/198510337

Opublikowano

Jak wyłączyć całkowicie esp??

Opublikowano
  • Autor

Jak wyłączyć całkowicie esp??

U mnie wyjalem bezpiecznik nr 2 z listwy A :D

Edytowane przez artech

Opublikowano

a nie ma innej opcji wyłączenia całkowicie ??

Opublikowano
  • Autor

Nie znalazlem info na ten temat, ale jesli mialbym sie bawic w wyprogramowywanie za kazdym razem to szybciej bezpiecznik wyjac jak chce sie poszalec. Dluzsze przytrzymanie przycisku na desce nic nie daje i chyba w Q5 nie ma innych opcji poza trybem off-road

Opublikowano

Dzięki za info, a gałkę już zamontowałes ??

Opublikowano

witam!

Na początku gratulacje za robotę przy aucie, dobrze wygląda :thumbup1:

ale mam też jedno pytanko, dlaczego zostałeś przy końcówkach wydechu z SQ5? Dlaczego nie zrobiłeś końcówek w stylu RS?

Opublikowano

Witaj,

Czekamy niecierpliwie na filmiki z RSQ5 :D

Dla dopełnienia "efektu RS" zastanów się nad poszerzeniami i progami:

http://topbodykit.co.uk/p/4717//audi-q--side-skirts---wide-arches--ab

Do tego wkładka z tyłu na duże czarne końcówki elipsy a'la RS no i obowiązkowo te wnętrza lamp w czerń!

Gratulację projektu :D

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

Wydech standardowo byl na dwie koncowki bo baza to zwykle Q5 a nie SQ5.

Wstawiony jest wydech Millteka dedykowany do SQ5 bo jedynie tak mozna bylo sensownie przepustnice wysterowac.

W RS ogolnie wydech jest tez na dwie koncowki tylko upchniete sa w owalnej "ramce". Jakos nie do konca mi to pasuje, ale nie mowie ze nie, zobaczymy moze wpadna przy okazji zmiany dyfuzora na carbon.

Widebody jak najbardziej w planie :)

Edytowane przez artech

Opublikowano

Witaj,

Duże owalne końcówki w Twojej RSQ5 będą bardziej "męsko" wyglądać :D

Przy masywnym zderzaku RS nakładki poszerzające nadkola aż się proszą.

Do Twojej chyba bardziej dyfuzor w czarny mat lub piano będzie pasował niż carbon.

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.