Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana oleju i plama pod samochodem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, mehcnik mi wymienial rozrzad i przy okazji filtr oleju i olej. Po przyjezdzie do domu nie jezdzac tydzien pod samochodem zobaczylem duzy wyciek oleju ale stan oleju sie zgadza. Dzwonilem do niego i twierdzi iz to normalne zjawisko bo przy wymianie filtra nie da sie wylapac calego oleju i olej polecial na obudowe silnika i wahacze, zgadzacie sie z tą opinią? Czy cos poprostu zle zrobil i tylko sie tlumaczy? Dodam ze minal miesiac i plamy dalej sie robia i nie wiem czy to myc czy czekac az po zimie samo moze sie wyczysci?Dodam zze on ma ten sam model i mowi ze tez tak ma przy wymianie oleju

Opublikowano

Jakiś magik, bez kitu :D

Jak po wymianie oleju ma Ci robić plamy pod autem? To ja np w innym aucie przy wymianie też miałbym plamę miesiąc po wymianie oleju? Mechanik chyba jest niepoważny, niestety tak to jest jak się trafi na jakiegoś partacza :D

Opublikowano
  • Autor

wlasnie nie wiem co teraz robic z tym, w piatek jade na kanal do wujka i zobacze co tam wgl jest

Opublikowano

Pewnie zerwany gwint na korku spustowym w misce olejowej ...

Opublikowano

Najlepiej zobacz czy nie ma wycieku, ale jak stan się zgadza to raczej....

W 1.8T filtr jest tak lipnie umiejscowiony, że zawsze olej pójdzie po bloku, na sanie... Jak nie podłożył żadnej szmaty, ani nie wytarł to teraz może Ci to ściekać. :D

Opublikowano
  • Autor

galetto czyli umyje to i bedzie git.czy ciezko to umyc bedzie(ciezki dostep)?

Edytowane przez mario1234321

Opublikowano

Jak pisałeś w 1 poście, że po miesiącu dalej kapie to raczej umycie nic nie da bo po miesiącu to by już śladu nie było, czyż nie? :D

Opublikowano

Jeżeli stan oleju utrzymuje się w normie, to nie ma możliwości wycieku. Radziłbym Ci to umyć jakimś zmywaczem i będzie po zabiegu:) I jeżeli masz olej na osłonie to też ją umyj:D

Opublikowano

No spróbuj umyć, może faktycznie. :D :D

Opublikowano
  • Autor

czyli ogolnie mowiac to wina mechanika ze tak sie stalo, jeszcze nic mi o tym nie powiedzial i zachlapalem ojcu kostke przed domem..... i dziwene to ze ma ten sam model i tak samo mowil ze u siebie zrobil az dziwne ze by sobie tez kostke pobrudzil lol

Opublikowano

Trzeba wejść pod auto i ocenić. Tak to ciężko gdybać.

Może też tak być że na osłonę Ci tego oleju na ściekało i teraz przy poruszaniu się wychlapuje z osłony.

Opublikowano

A jaki olej wlany? Mi też ciekło z silnika, ale wlałem 5w40 valvoline który ma właściwości zmiękczające uszczelki i nic nie ciekło po wymianie. Teoria z rozlanym olejem na osłony tez możliwa, ale to powinno tylko delikatnie kapac przez krótki czas.

Edytowane przez jospethe

Opublikowano
  • Autor

olej mobil 1 5 w40

Opublikowano

olej mobil 1 5 w40

Olej mineralny do a4 1.8T ? Poważnie ?

Opublikowano

olej mobil 1

5 w40

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

sory 10w40 mobil1

Edytowane przez mario1234321

Opublikowano

Napisał Mobil 1, 5w40, tylko przecinka nie użył.

Sprawdź czy z pod korka nie cieknie, bo może jest gwint zerwany.

edit. no to teraz jeszcze inaczej :facepalm:

Edytowane przez michu93

Opublikowano
  • Autor

a zly 10w40?

Opublikowano

Zły. 5W40 lub 0w40

Opublikowano

No to teraz już wiesz czemu cieknie olej. Mobil to gówno takie samo jak Castrol.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.