Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jakie opony na 15" felgi stalowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Poradźcie jakie opony mogę kupić i niedrogie na 15'' felgi i żeby przy 50 km/h po łuku nie wyrzucało mnie na zewnętrzną, tak jak te co mam aktualnie, fakt są zużyte... (contiwinter ts790)

Opublikowano

Rozumiem, że zimówki

Proponuję: Goodyear Ultra Grip 7+

Jak Cię wyrzuca to sprawdź jeszcze jakie masz cisnienie w oponach

Opublikowano
  • Autor

Jak Cię wyrzuca to sprawdź jeszcze jakie masz cisnienie w oponach

na zimowe pompuję na 2,2 mpa i sprawdzam dosyć często. [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 20:51_________________________________________________A co myślicie o Nokianach W? sprawują się w audi?

Opublikowano

Dunlop Winter Sport 3D albo Goodyear Ultra Grip 7+

Opublikowano

Rowniez polecam Goodyear'y UG7+, nie sa tanie, jednak warte polecenia. Znakomite na zime, sam mam takie na audi c4 i chwale sobie.

Dunlop'y napewno tez dobre, ale nie jezdzilem...

Opublikowano

Dunlop'y napewno tez dobre, ale nie jezdzilem...

Bardzo dobre oponki :good:

Opublikowano

Ja kupiłem Pirelli na zimę, najtańszy model, ale nie kupię już chyba nigdy innych zimówek niż Pirelli. Naważniejsze, że się mało ścierają, jeżdżę dużo i ostro (35kkm rocznie), teraz mam trzeci sezon i spokojnie wytrzymają do końca.

Opublikowano

Ja kupiłem Pirelli na zimę, najtańszy model, ale nie kupię już chyba nigdy innych zimówek niż Pirelli. Naważniejsze, że się mało ścierają, jeżdżę dużo i ostro (35kkm rocznie), teraz mam trzeci sezon i spokojnie wytrzymają do końca.

podzielam zdanie kolegi 2 sezon śmigam na oponkach PIRELLI i nie mam powodów do narzekań :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja kupiłem Pirelli na zimę, najtańszy model, ale nie kupię już chyba nigdy innych zimówek niż Pirelli. Naważniejsze, że się mało ścierają, jeżdżę dużo i ostro (35kkm rocznie), teraz mam trzeci sezon i spokojnie wytrzymają do końca.

podzielam zdanie kolegi 2 sezon śmigam na oponkach PIRELLI i nie mam powodów do narzekań :decayed:

Jaki model tych PIRELLI macie?

Opublikowano

Polecam MICHELIN Alpin A3, sprawują sie bardzo dobrze :good:

Opublikowano

Polecam Bridgestone LM-25. Jeszcze na żadnych oponach nie jeździło mi się tak dobrze, a jeździłem na continentalach i goodyear-ach. Bardzo ciche i komfortwe i dobrze trzymają sie drogi nawet gdy jest bardzo ślisko.

Polecam w 100%.

Opublikowano

Polecam Dunlop Winter Sport 3D :good: Chociaż nie należą do najtańszych. Nie napisałeś w jakim przedziale cenowym szukasz bo określenie "niedrogie" można różnie rozumieć :gwizdanie:

Poczytaj też inne wątki było już wiele napisane na temat opon zimowych...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.