Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Osoba posiadająca klucze Magnusson Castorama


Cpt.Ryan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Potrzebuję pomocy, otóż:

Kupiłem na wiosnę klucze Magnussona w Castoramie, z podobno dożywotnią gwarancją, gwarancja by mi się przydała bo pękł mi klucz, natomiast zgubiłem paragon, i nie dam rady w ten sposob tego reklamować.

Czy jest może ktoś na forum, kto kupił taki sam zestaw Magnussona w Castoramie, i podeśle mi ksero paragonu?

Odwdzięczę się flaszką :hi:

Edytowane przez Cpt.Ryan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj najpierw czego reklamacja nie uwzględnia , bo moim zdaniem szkoda zachodu bo watpię aby uznali reklamacje. Mi na grzechotkę nie uznali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oni mają jeszcze jakies wytyczne co to rozwalonych kluczy...?

Jak ogolnie oceniasz narzedzia?

Ja żałuje że nie kupiłem np NEO, chociaż są dostepne pojedyńcze elementy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Potrzebuję pomocy, otóż:

Kupiłem na wiosnę klucze Magnussona w Castoramie, z podobno dożywotnią gwarancją, gwarancja by mi się przydała bo pękł mi klucz, natomiast zgubiłem paragon, i nie dam rady w ten sposob tego reklamować.

Czy jest może ktoś na forum, kto kupił taki sam zestaw Magnussona w Castoramie, i podeśle mi ksero paragonu?

Odwdzięczę się flaszką :hi:

"Dożywotnia gwarancja" pod warunkiem, że nie zniszczysz go mechanicznie. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja p**le co to ma byc.. Czyli reklamuja go wtedy jak np zejdzie z niego farba

Może uwzględniają zniszczenie psychiczne klucza :kox:

Lepiej kupić Neo, nie jest problemem kupienie pojedynczych elementów, nawet jeżeli strzeli..

Dodatkowo gwarancja 'jest' jaka jest, czyli jej nie ma, a właśnie dla niej je kupiłem.

Tymi słowami można zamknąć temat, bo ręce mi opadły :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo też ma bardzo długą gwarancję,ja kiedyś nabrałem się na wieczystą gwarancję na początku jak firma Coval weszła na rynek,już bym wołał szczerą na 3 lata niż na wieki byle jaką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że pracowałem w zakładzie posiadającym dużą ilość maszyn budowlanych i używałem naprawdę ogromna ilość narzędzi różnyCH marek.

Za narzędzia z dozywotnia gwarancja trzeba dać naprawdę sporo i żaden średniak tego nie zapewni a twoj zestaw czy coś podobnego to niżej niż średniak King Tony

SATA, FACOM mi tym robiło się najlepiej a jeśli coś się urwało przedstawiciel przywozi nowe i przepraszał za problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a nic tak bardziej nie wnerwi, jak odkręcona wiskoza, i złamany imbus w trakcie..

Ceny kluczy są zaporowe, ale jednak widać że płaci się nie tylko za dobry klucz, dobre pudło, i marke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast stawiac komus flaszke za paragon i sie użerać z reklamacjami

to dokup sobie pojedynczy klucz do kompletu i masz problem z głowy.

ja tak zrobiłem tyle ze mam yato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dożywotnia gwarancja :grin: poczytaj czego obejmuje:) u mnie rama od roweru też miała dożywotnią gwarancję - w momencie kiedy przy zakupie jest pęknieta albo w ciagu 2 tyg.Po 2 miesiącach jazdy okazało sie że tylna rama pękła która trzyma koło i nie uznali tego :kox: 3k poszło się jebać :facepalm: za nową ramę prawie 1,5k zapłaciłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zestaw-nasadowy-mieszany-1-4-i-1-2-facom-rs-1pb-i5129259239.html

W poprzedniej pracy robiłem czymś takim, jeśli coś sie urwało na drugi dzien przedstawiciel przywoził nowe, tyle ze dla firm są troszke inne układy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już czytałem o możliwościach reklamacji bez paragonu, ale niestety płaciłem cashem.

Jest jeszcze opcja wzięcia swiadka, ale to juz się oprze o rozprawe sadową, wiec wale ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze nie uznali Ci gwarancji ja kiedyś kupiłem wiertarkę w obi i spaliła mi sie to odrazu dali mi nową albo pytali czy kase chcę :) to chyba zalezy od sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...