Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z licznikiem gdy jest zimno.


Wojciech Es

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, niedawno zostałem posiadaczem Audi A4 jak w temacie i mam jeden mały problem. Chodzi o to że np gdy jest zimno nie odpalają mi się obrotomierz oraz prędkościomierz reszta działa poprawnie, ale np gdy przejadę się kilka km zgaszę samochód i odpalę na nowo wszystko działa poprawnie może ktoś wie o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy problem z tych rocznikach Audi, miałem to samo.. Albo w zegarach poszedł procesor albo płyta.. U mnie jedno i drugie było do wymiany.. Polecam serwis w Zorach:

http://naprawalicznikow.pl

Wysłałem do nich co prawda skasowali mnie chyba 550zł ale minął rok i zegary chodzą cały czas dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Polsce mnie nie ma i raczej szybko mnie nie będzie bo ogólnie mieszkam w Holandii także będę musiał tutaj na miejscu znaleźć jakiegoś elektromechanika lub jakiś serwis. :)


No to nieźle dałeś sie zrobić w bambuko koszt poliftowych zegarów ze sprawnym fisem na zasadzie wymiany p&p to nie wiecej niz 250-300zł

Właśnie miałem też to napisać że koszt takich zegarów w większości to 300 zł więc trochę Cię oskubali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij sie do mnie na pw to podesle ci kontakt na elektryka samochodowego zadzwonisz i zapytasz. Mieszkam 15km od Tilburga. Wiec mozna sie zgadac. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo dopasowałby Ci ktoś z forum za czteropak.

Wojciech, poszukaj u siebie licznik vdo ze sprawnym fisem i jak masz dostęp do kabla to sam dopasujesz sobie immo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pisze tutaj żeby nie zakładać nowego tematu ... od wczoraj jestem posiadaczem audi a4 b5 1.8 98r. i mam następujące pytanie ... nie działa prędkościomierz (tzn. rośnie szybko tak do 50 i spada do zera i juz stoi albo czasami nawet nie ruszy tylko ciągle na 0), wskazówka paliwa tez się ciągle rusza i nie pokazuje temperatury płynu chłodzącego co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...