Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Twój ślub?

Opublikowano
  • Autor

Twój ślub?

Nie to jeszcze nie mój :)

Opublikowano

Zawsze mnie to będzie zastanawiać.

I tak tyle hajsu do wywalenia idzie na wesele, a niektórzy kilkuletnim kombi jadą do ślubu :kox:

Opublikowano

Idzie tyle hajsu, wiec trzeba wydać jeszcze więcej za pare minut do kościoła i pod sale, tak? Nie każdego stać na rs6 a jak widać na załączonym obrazku nawet kilkuletnie A4 może prezentować się bardzo fajnie ;)

Opublikowano

Jeśli ktoś choć trochę uznaje się za fana motoryzacji, nie pozwoliłby sobie na to aby jechać czymkolwiek.

Opublikowano

po raz kolejny fajna sztuka, przede wszystkim super wyposażenie jak na b8, w gąszczu golasów szacun, b8 przed liftem jest trochę nudne i dziwię się troszkę że nie kupiłeś a5 no ale pewnie ci się bardzo podoba :wink:

Opublikowano

Auto hold nie ma.

Grzanej tylnej kanapy i el. Klapy ;)
I szyn w bagażniku... :P

A tak serio serio autko bajka :)

Opublikowano

Moje zdanie juz znasz :thumbup1:it is incredible :decayed:

Opublikowano

Wyposażenie bajka ;)

tak na zachętę, jak może nasz kolor ładnie wyglądać

Opublikowano

kosior tylko szkoda ze 2 litrowka.

Opublikowano

Ale PB to i tak na pewno fajnie idzie :P

Opublikowano

piekne auto - gratulacje :-)

Opublikowano
  • Autor

OetYOPr.jpg

zima na aucie :kox:

Opublikowano

Nakrętki na wentyle z napisem A4?

Opublikowano
  • Autor

mam chromowe :wink:

Opublikowano

Wypas konkretny!! Fajna A4

Opublikowano

Dla mnie jest to najbardziej harmonijne A4 ktore widzialem na tym forum) Tak naprawde ideal bez przesady) czyli bez tego wiesniactwa typu: zaciski Brembo, grill rs4, wydech s4, itd itp co w 2.0tdi wyglada moim zdaniem bezsensowno i glupio.

To taki wypas miales w stocku czy rzezbiles troche?

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie jest to najbardziej harmonijne A4 ktore widzialem na tym forum) Tak naprawde ideal bez przesady) czyli bez tego wiesniactwa typu: zaciski Brembo, grill rs4, wydech s4, itd itp co w 2.0tdi wyglada moim zdaniem bezsensowno i glupio.

To taki wypas miales w stocku czy rzezbiles troche?

Dzięki :thumbup1:

Tak spas wyposażenia w środku tak jak widać, co prawda na pewno coś dołożę, obiecuję że będzie to ze smaczkiem :)

Opublikowano

Dla mnie jest to najbardziej harmonijne A4 ktore widzialem na tym forum) Tak naprawde ideal bez przesady) czyli bez tego wiesniactwa typu: zaciski Brembo, grill rs4, wydech s4, itd itp co w 2.0tdi wyglada moim zdaniem bezsensowno i glupio.

To taki wypas miales w stocku czy rzezbiles troche?

Dzięki :thumbup1:

Tak spas wyposażenia w środku tak jak widać, co prawda na pewno coś dołożę, obiecuję że będzie to ze smaczkiem :)

O:K) Czekamy wiecej zdjec! Podejrzylam ze el. klapa wkrotce wpadnie)

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie jest to najbardziej harmonijne A4 ktore widzialem na tym forum) Tak naprawde ideal bez przesady) czyli bez tego wiesniactwa typu: zaciski Brembo, grill rs4, wydech s4, itd itp co w 2.0tdi wyglada moim zdaniem bezsensowno i glupio.

To taki wypas miales w stocku czy rzezbiles troche?

Dzięki :thumbup1:

Tak spas wyposażenia w środku tak jak widać, co prawda na pewno coś dołożę, obiecuję że będzie to ze smaczkiem :)

O:K) Czekamy wiecej zdjec! Podejrzylam ze el. klapa wkrotce wpadnie)

Graty już leżą i czekają na montaż :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.