Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Odłączenie akumulatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy można bez problemów odłączyć akumulator w A4, bez powodowania błędów w kompie? U znajomego w Oplu gdy odłączył akumulator na pewien czas, to po jego podłączeniu miał błędy w kompie i jedynym sposobem na ich usunięcie była wizyta w serwisie i podpięcie pod komputer.

Jak jest w A4, też są takie "szopki"?

Opublikowano

w :audi: jest dokladnie to samo i pojawia sie blad jako spadek napiecia

i konieczna wizyta u magika jak jestes z okolic gliwic to polecam sie wykasujemy go :lol:

Opublikowano

umnie po odlaczeniu aku nic sie nie dzieje.Tylko do radia musze wpisac kod

Opublikowano
  • Autor

czako, do Gliwic nie mam daleko (Żory), ale nie cierpię jeździć po tym mieście :evil:

Masz kompa do tego? W sumiem to już w grudniu powinienem jechać "się podłączyć" mam In2 i poduchy gasną po 2-3 minutach.

Znajomy ma Vectrę - odłączył podczas montażu alermu alkumulator, to potem miał choinkę w środku - wszystko co mogło świecić - świeciło :rotfl:

Opublikowano

Ja odłączałem akumulator już kilka razy i nic się nie dzieje no może oprócz tego że do radia musze wpisać kod.

Opublikowano

u mnie też nic się nie dzieje po odłączeniu aku., poza radiem oczywiście

Opublikowano

Błąd spadku napięcia wykasuje się sam po 40-tu uruchomieniach i przejażdżkach samochodem z prędkością większą niż 30km/h trwającą dłużej niż 5 minut.

Wszystkie błędy sporadyczne, które w ciągu tych 40 przejażdżek się nie pojawiły kasują się w ten sposób.

Opublikowano

u mnie po odlączeniu aq kasuje sie jedynie dzienny licznik kilometrow

Opublikowano

Radek321,

hej jeśli możesz to napisz jak dokładnie wpisuje się ten kod w radiu?

Jedynie co zrobiłem to wyłaczyłem poprzez DISPLAY + 2 :cry::cry:

Opublikowano
hej jeśli możesz to napisz jak dokładnie wpisuje się ten kod w radiu?

jest to już dokładnie opisane na forum, w dodatku podwieszone !

Zajrzyj do działu 'car audio'

Opublikowano

okey. znalazłem ale tam nic niema jak z powrotem właczyc. bo ono wogóle nie reaguje

Opublikowano

zgadza sie generalnie nic sie nie dzieje ale bląd komputer wyłapie co do poduszek mam Vaga VW toola tak ze mozemy zrobic co nieco ale tylko weekend poniewaz w poniedzialek wyjazd i bede dopiero za tydzien pzdr

  • 1 rok później...
Opublikowano

Sorry ze odgrzewam kotleta ale mam pytanie bo nigdzie nie moglem znaleźć odpowiedzi.

Przy odłąćzeniu akumulatora w benzynie trzeba adaptować przepustnicę.

A jak to jest w przypadku diesli? Też trzeba jakoś auto adaptować czy wystarczy samo podpiecie aku do klem i jazda w trase?

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam odłączył mi się kabel od aku taki mały i też szyby chodzą inaczej tzn wcześniej było tak że krótkie wciśniecie guzika dawało to że chowały się same lub wyjeżdżały a tera jest tak iż trzeba cały czas trzymać przycisk da się coś z ty m zrobić??

Opublikowano

spróbuj opuszczać szybę i trzymać przycisk do samego końca,pózniej do góry tak samo,powinno pomóc.

Opublikowano

:/ ja nie wiem co wy macie za auta... Ja jakoś odłączam aku podłączam i jadę i jakoś z niczym problemów niema, a i na kompie nic nie widać żadnych błędów ani nic

Opublikowano

No ja akurat za bardzo nie rozumiem problemu co kogo boli....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.