Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko na temat Car Audio (książka)


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam nadzieje, ze zalapie sie jeszcze na ta książeczke... Jak bedzie Ci sie chciało, to pofruń ja na [email protected] Z góry dzięki i jak zwykle SZEROKOŚCI!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam nadzieje, ze zalapie sie jeszcze na ta książeczke... Jak bedzie Ci sie chciało, to pofruń ja na [email protected] Z góry dzięki i jak zwykle SZEROKOŚCI!!! :)

Nie mam pytań :wallbash: Post wcześniej podałem 2 linki do tego samego poradnika

Tu mozna ściagnąć!!!!!! --> Pobierz(wyslijto.pl) albo [/b] STĄD(rapidshare)

Dajcie koledze ochłonąć z tymi mailami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: spójrz wyzej na odnosnik POBIERZ mozesz sobie ściagnąć :OMG:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytajcie troche postów. Są podane linki z których mozna ściągać! Jakby tak kolega miał wysyłać każdemu forumowiczowi to nie odchodziłby od kompa.. :wink4:

Swoją drogą poradnik rewelacyjny zarówno dla początkujących jak i dla osób, którzy trochę w tym siedzą. Masa informacji :kox: Nie przypuszczałem ze będzie miał 86 stron :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie patrzcie jak juz napisali koledzy wyżej na LINKI i pobierajcie sami bo nie zdarze zrobić sobie przerwy na spanie jak bede miał tak do wszystkich na meila wysyłać

kolega Kowi87 specjalnie dla WAS zrobił link(i chwała mu za to :good:) z którego możecie bezpośrednio ściagać ta książke

więc korzystajecie z tego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam książkę naprawdę dużo można się z niej dowiedzieć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie patrzcie jak juz napisali koledzy wyżej na LINKI i pobierajcie sami bo nie zdarze zrobić sobie przerwy na spanie jak bede miał tak do wszystkich na meila wysyłać

kolega Kowi87 specjalnie dla WAS zrobił link(i chwała mu za to :good:) z którego możecie bezpośrednio ściagać ta książke

więc korzystajecie z tego!!

To może wstaw te linki do pierwszego posta, bo nie każdy wszystko czyta :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...