Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

raczej nikt sie już nie dopisze,wiec Szymek nie ma sensu robic spota na 2 fury.

Opublikowano

oki fura myka:D wiec juz moge brac udzial w spotach-ten nie wypalił to moze kolejny weekend???

Opublikowano
  • Autor

W następny weekend ja będę w Bukowinie :tongue4:

Opublikowano

następny weekend dla mnie też odpada-szkoła :gwizdanie:

Opublikowano

no to prawdopodobnie tak jak według wcześniejszych ustaleń będzie termin świąteczny albo przedświąteczny :good:

Opublikowano

Ja na święta wyjeżdzam do Częstochowy do mamusi:D

Opublikowano
  • Autor

No powiem Wam panowie,ze Bukowina mega :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Super organizacja, byłem pod wrażeniem.

Jednego,czego zabrakło to łódzkiej ekipy. oprócz mnie było tylko jedno auto z Tomaszowa,a tak żadnego innego z E na rejestracji :confused4:

Opublikowano

bo za mało wypiłeś :wink4:

Opublikowano

No powiem Wam panowie,ze Bukowina mega :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Super organizacja, byłem pod wrażeniem.

Jednego,czego zabrakło to łódzkiej ekipy. oprócz mnie było tylko jedno auto z Tomaszowa,a tak żadnego innego z E na rejestracji :confused4:

tak podejrzewałem że będzie mega :naughty:

Łukasz dziwisz się że nie było żadnej "E" na rejestracji jak chłopaki z łodzi nie mogą spota większego zorganizować :confused4:

a tak w ogóle to my kiedy ustawiamy się na jakiś spocik? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No ja na 80% bede wolny w sobote, wiec od rana można z koszyczkiem,a poźniej na chwile na spota;)

Może Wypsiu dołączy,bo bedzie jeszcze w PL.

Opublikowano

przemyślimy przemyślimy termin :cool1:

Opublikowano

dla mnie może być, ale żeby chociaż były z 4 furmanki :naughty:

Opublikowano

cztery to już mieliśmy :wallbash: teraz mam nadzieję że będzie więcej :evil:

Opublikowano

no powiem Ci że fotki zacne :decayed:i chyba żałuje że mnie tam w sumie nie było :notworthy:

Opublikowano

wiedziałem że będzie dobra zabawa :naughty: nic tylko żałować że się nie było ;(

Opublikowano
  • Autor

Powiem Wam, ze cały ośrodek był bardzo ładny, imprezy super zorganizowane, a przejazd całą kolumną z Bukowiny do Zakopca, to już mega :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dobra dobra opowiesz trochę na spocie :wink4:

a tak wracając do tematu... to ktoś w ogóle się pisze na sobotę, po święceniu jajek? :naughty: bo coś temat ucichł, a tu już dzisiaj środa :gwizdanie:

Opublikowano

no własnie teraz spocik w swieta konieczny jest!!! moze byc w sobote a moze tez byc w inny dzien, ja sie pisze:)

Opublikowano
  • Autor

Znowu PW trzeba rozesłać,bo tak,to reszta mało zagląda. Ja jutro bede wiedział,czy mam sobote wolną. Nawet jeśli będe pracował, to max do 17 wiec wieczorkiem spokojnie mam czas.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:39_________________________________________________troche poza tematem:

Henioo Ty masz u siebie w środku listwy ze szczotkowanego aluminium? czy one są gładkie,czy ta tzw rybia łuska? mógłbyś sprawdzić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.