Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz a Ty mi lepiej powiedz co tam się znajduje w tej "buteleczce" :naughty: czyżby jakiś bimberek? :kox:

mct7i.jpg

Opublikowano

Ma moze ktoś nr.tel. do Lukasera bo zgubiłem :wallbash:

Opublikowano

mnie nie ma na święta tak jak pisałem niestety a co do Bukowiny to hm.. w kutnie bezrobocie to i brak e na rejestracjach.Wiele osób ma audi ale wiele nie ma internetu a już nie każdy wie że mamy a4club:> ja sam znalazłem na google i się zapisałem tak to by mnie nie było:D pozdrowionka i smacznego jajka oraz mokrego dyngusa życzę:)

Opublikowano
  • Autor

Łukasz a Ty mi lepiej powiedz co tam się znajduje w tej "buteleczce" :naughty: czyżby jakiś bimberek? :kox:

mct7i.jpg

Cytrynóweczka, na każdy stół stawiali taki gąsiorek :gwizdanie:

Opublikowano

to jest takie szczotkowane aluminium tak jak mowisz, nie blyszczy sie, nie jest sliskie a jak sie dotknie to tak szumi jak bys po jakies matowej powierzchni tarł

Opublikowano
  • Autor

to jest takie szczotkowane aluminium tak jak mowisz, nie blyszczy sie, nie jest sliskie a jak sie dotknie to tak szumi jak bys po jakies matowej powierzchni tarł

przyjedziesz na spota, bo chciałbym je bliżej obejrzec :)

A w ogóle to jak sie w koncu umawiamy?

ja jednak pracuje w sobote,ale gdzies do 16, wiec np 17.30 - 18 mi odpowiada,zeby sie spotkac.

Opublikowano

oczywiscie ze przyjade:) mi również pasuje, wiec jest nas już dwóch, jeszcze ze dwie furki i robimy spota!!

Opublikowano
  • Autor

Dobra, rozsyłam PW

Opublikowano

też wpadam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to spotykamy sie na tym samym parkingu co ostatnio, postaram sie byc przed 18.

Opublikowano

na ty co ostatnio czyli na placu wolnosci tak?

Opublikowano
  • Autor

NO TO CHŁOPAKI WESOŁYCH :drunk: !!! MIĘKKIEGO JAJKA I TWARDEJ KIEŁBASY :decayed:

Opublikowano

radosnych jajek, smacznego dyngusa i pogodnej choinki :decayed:

Opublikowano

Obfitego dyngusa, po świętach braku nygusa, pisanek bez liku, wódy w koszyku, udanej polerki, braku fuszerki i wszystkiego najlepszego z okazji święta tego. :hi:

Opublikowano
  • Autor
http://vimeo.com/10690683 filmik z bukowiny :good:
Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Masakra!!! co chwile w Kutnie widać nowe B5 i B6, a tu u nas cisza, aż wstyd! :thumbdown:

Opublikowano

Masakra!!! co chwile w Kutnie widać nowe B5 i B6, a tu u nas cisza, aż wstyd! :thumbdown:

...dziwne społeczeństwo w tym centrum polski no nie Łukasz... :gwizdanie:

Opublikowano

że już o b7 b8 sie nie wspomni bo też widziałem:p he he cicho się zrobiło ale teraz pogoda może się poprawi to polepszy się frekwencja:)

Opublikowano

Właśnie pisac kiedy odpada u mnie od 3 do 14 czerwca wyjeżdżam.[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 19:07_________________________________________________bo na autka maja a internetu niemaja moze ze wsi:D :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.