Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemata :hi:

Szamek za RS wyliczyli mi ten j**any podatek drogowy + ubezpieczenie oczywiście tylko 0C 2300e rocznie :wallbash: ;(

co za afrykańskie zwisy gdzie do c**ja..... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

płać i płacz

Opublikowano

był plan i poszło się wszystko je..... :cool1:

śmigam nadal peugeotem a B6 stoi nie użyteczna.... :angry:

Opublikowano

No mnie ten weekend nie bedzie,ale zgadamy sie jeszcze.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 10:04_________________________________________________Na piątkowy wieczór !!! zoba jaki kamikaze :naughty:

w takim razie się jeszcze zgadamy :good:

będziesz miał takie schody do nieba? :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 12:03_________________________________________________

siemata :hi:

Szamek za RS wyliczyli mi ten j**any podatek drogowy + ubezpieczenie oczywiście tylko 0C 2300e rocznie :wallbash: ;(

co za afrykańskie zwisy gdzie do ch***..... :confused4:

:shocked: :shocked: :shocked: no to kórwa nieźle, nic Ci nie wypaliło z tego co gadaliśmy? :mysli:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________

B6 stoi nie użyteczna.... :angry:

to jak z tym motorem? :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Opublikowano

... opchnę Ci całą za cenę silnika :naughty:

....to będzie według cen BE jakieś 7500 euro.... :decayed:

Opublikowano

... opchnę Ci całą za cenę silnika :naughty:

....to będzie według cen BE jakieś 7500 euro.... :decayed:

za tyle ją oddasz? :decayed:

Opublikowano

wypsiu a co z tą VW-mania? :mysli:

jak to co jedziem :kox:

Opublikowano

wypsiu a co z tą VW-mania? :mysli:

jak to co jedziem :kox:

a tam były jakieś zapisy, wpłacanie kasy tip. tylko gdzie ten wątek jest bo nie mogę go znaleźć :decayed: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 13:31_________________________________________________dobra już mam :cool1:

Opublikowano

Oto nowe wozidło moich dziewczyn ale i tak ja nim przeważnie śmigam.... :naughty:

- rok 1998

- motorownia 1124 i całe 60 KM

- elektryczne szyby

- 2x pp

- wspomaganie

nowe opony,akumulator po wymianie rozrządu oleju VALVOLINE filtrów i hantli .... :kox:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/106?authkey=Gv1sRgCPy8sI3P-Zy4nQE

Opublikowano
  • Autor

Z Szamka sie śmiałeś a sam na pewno w takiej czerwonej strzale lansisz sie po mieście z disco polo :decayed:

Opublikowano

kupił czerwoną strzałę bo jak jeździł audicą to za***rdalał za szybko i na laski nawet nie miał kiedy popatrzeć :naughty: :naughty: :naughty: a teraz powolne pyr pyr, zimny łokieć, disco w polu i te sprawy :kox: :kox: :kox:

a tak ogólnie to ładne autko i gabarytowo pasuje do miejsc gdzie się poruszasz :wink4:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 20:28_________________________________________________co tu taka cisza?! :mysli:

Opublikowano

jaka cisza,nie widzisz Szamek ile jest postów najebane na kutnowskim przez Lukasere .... :decayed:

Opublikowano

:no:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Taa gdyby nie my,to by go nie było :decayed:

Opublikowano

chyba Kutnowski wypada w rankingu najgorzej .... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nic na to nie poradze, kiedyś regularnie wrzucałem ogłoszenia na portalach lokalnych z zaproszeniem do klubu. Ozdew był jednego kolegi,ale chyba napisal z 2 posty i zamilkł, podobnie jak Henioo, Fipomat czasem sie odezwie ale tez bardzo rzadko.

Opublikowano

bardzo dziwne bo przecież w naszym rejonie jest sporo ludzi co interesuje się motoryzacja i ujeżdżają audice .... :cool1:

Opublikowano

Panowie powtórka życzeń dla lukasera bo ta strona zginęła ,była dzisiaj przywracana baza danych :rolleyes:

to Najlepszego :wink4:

Opublikowano

STÓWKA lukaser .... :drunk:

Opublikowano

lukasera najlepszego :drunk: :drunk: :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.