Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Ciebie akurat wypsiu nie znam, ale mam nadzieję że kiedyś poznam osobiście :good:

nie ważne,bo tu na forum dużo osób się nie widziało ale się znają...... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tzn. że się nie piszesz na interes klubowiczów A4? :kox:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 16:13_________________________________________________http://wiadomosci.wp.pl/gid,13523696,title,Auto-zawiniete-wokol-drzewa-3-zabitych-mocne-zdjecia,galeria.html?ticaid=1c838

nieźle musiał zapieprzać :gwizdanie:

Nie takie sie ze szwagrem w garażu klepało :decayed:

Za 2 tyg na allegro bedzie jako bezwypadkowe :P

Opublikowano

A Ciebie akurat wypsiu nie znam, ale mam nadzieję że kiedyś poznam osobiście :good:

przyszykuj się na to psychicznie :decayed:

Opublikowano

He he po przeanalizowaniu waszych postów od razu zamówiłem wizytę u specjalisty :polew:

Opublikowano

He he po przeanalizowaniu waszych postów od razu zamówiłem wizytę u specjalisty :polew:

:good: :good: :good:

Opublikowano

Będzie dobrze Mateusz... :good: a jak nie to Lukasera pomoże już raz korzystałem z jego usług i muszę powiedzieć że nigdy bym nie pomyślał że to amator..... :naughty:

Ps nie gniewaj się Łukasz ale Bieniu jest chyba lepszy w te klocki .... :cool1:

Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

Opublikowano
  • Autor

Bieniu tam widać,że z nie jednego pieca chleb jadł :polew::tongue4::decayed:

PS coś im slabo idzie ten letni :gwizdanie: pomorza ni ma i kupa sie robi :P

Opublikowano

Bieniu tam widać,że z nie jednego pieca chleb jadł :polew::tongue4::decayed:

co Bienia to chyba pujdzie siedzieć za Motul ....tam dopiero będzie mógł się wykazać .... :decayed:

przeczytaj sobie na pomorskich

PS coś im slabo idzie ten letni :gwizdanie: pomorza ni ma i kupa sie robi :P

....ale i ogólnie bardzo mało ludzi... :cool1: pewnie większość jedzie na rodzinne wczasy :mysli:

[br]Dopisany: Czerwiec 21, 2011, 10:59:43_________________________________________________ Ja dzisiaj o 14:00 mam spotkanie w sprawie nowej roboty,gościu już wczoraj mi pier**lił że od jutro mogę zaczynać ... :kwasny:

nie można sobie spokojnie posiedzieć na zasiłku.... :cool1:

Opublikowano

Będzie dobrze Mateusz... :good: a jak nie to Lukasera pomoże już raz korzystałem z jego usług i muszę powiedzieć że nigdy bym nie pomyślał że to amator..... :naughty:

Ps nie gniewaj się Łukasz ale Bieniu jest chyba lepszy w te klocki .... :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szamek i z mojego wyjazdu na vw-manie kicha... :wallbash:

od jutra 4:30 zaczynam pracę na okres próbny .... :cool1:

Opublikowano

Szamek i z mojego wyjazdu na vw-manie kicha... :wallbash:

od jutra 4:30 zaczynam pracę na okres próbny .... :cool1:

no nawet mnie nie załamuj :( przecież nie musisz się na okresie próbnym sprawdzić :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Szamek i z mojego wyjazdu na vw-manie kicha... :wallbash:

od jutra 4:30 zaczynam pracę na okres próbny .... :cool1:

no nawet mnie nie załamuj :( przecież nie musisz się na okresie próbnym sprawdzić :naughty: :naughty: :naughty:

jeszcze nie wiadomo jak to będzie jak coś to przylecę do w-wa i zabiorę się z tobą .... :mysli:

Opublikowano

Szamek i z mojego wyjazdu na vw-manie kicha... :wallbash:

od jutra 4:30 zaczynam pracę na okres próbny .... :cool1:

no nawet mnie nie załamuj :( przecież nie musisz się na okresie próbnym sprawdzić :naughty: :naughty: :naughty:

jeszcze nie wiadomo jak to będzie jak coś to przylecę do w-wa i zabiorę się z tobą .... :mysli:

no to k**wa mac nie ma żadnego problemu, tylko żebyś przyleciał :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

No panowie rezam lampy na czarny mat... zobaczymy,co z tego wyjdzie :gwizdanie:

Opublikowano

No panowie rezam lampy na czarny mat... zobaczymy,co z tego wyjdzie :gwizdanie:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

rezaj bixa :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

TO Ty ostatnio jechałeś na łęczyckiej, czy Twój braciak?

chmure ześ puścił, ostro tam turbinke ćwiczysz :naughty:

Opublikowano

TO Ty ostatnio jechałeś na łęczyckiej, czy Twój braciak?

chmure ześ puścił, ostro tam turbinke ćwiczysz :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.3330 :cool1:

śpieszyło mi się :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Znajomy znajomego niedawno kupił B6, ciekawe,czy trafi na forum... :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:poldasy..... :decayed:

od środy upalam 420 konną scanie ale kufa tylko jeszcze przez tydzień :wallbash: ;( ....[br]Dopisany: Czerwiec 26, 2011, 19:43:35_________________________________________________aaaa zapomniałbym oto i ona .... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/SCANIA420?authkey=Gv1sRgCMPa27jb-drfPg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.