Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A później idziesz na L4 i szybki lot do PL? :cool1:

no ładna ładna... dla mnie jak wszystkie inne :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:41_________________________________________________Tyyy to może jakieś oszczędności bedziesz miał na sprzedanie :polew:

Opublikowano

He He swoją zalewa pewnie regularnie oszczędnościami :rolleyes:

Opublikowano

znajomego "babunia" :wink4:

mahol.jpg

i tylko 600 kunia :naughty:

Opublikowano

Hmm sorx Bartek1605 za głupie pytanie , ale gdzie u nas autobusy mpk psują się na autostradach :polew: bo jakoś nigdy żadnego nie mijałem :slina: . Pytam z czystej ciekawości :mysli:

Opublikowano
  • Autor

znajomego "babunia" :wink4:

mahol.jpg

i tylko 600 kunia :naughty:

Hehe EO MAHOL z plemienia HUJAMA DOPASA :good: :good: :kox:

Opublikowano

Hmm sorx Bartek1605 za głupie pytanie , ale gdzie u nas autobusy mpk psują się na autostradach :polew: bo jakoś nigdy żadnego nie mijałem :slina: . Pytam z czystej ciekawości :mysli:

z pomocą jechał :decayed:

Opublikowano

Co tu tak cicho:) kilka stopni więcej i już browary na leżakach spijacie? :drunk:

Opublikowano
  • Autor

OOO CO TO TO NIE!

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:45_________________________________________________Cały dzien w pocie czoła rezalem lampy. Jak Wam sie podobają :cool1:

dsc00251am.jpg

dsc00250d.jpg

Opublikowano

Ładne :good:

Opublikowano

:good: :good: :good:

jeszcze ramkę grilla dałbym w czarny mat :kox:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 08:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24.msg2490961#msg2490961 wypsiu masz tam talenty :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Szamek ty jesteś ślepy czy Ci oczy c*pą zaszły.... :decayed: to nie w BE auta mają z prawej mańki faiery i tereny nie te .... :cool1:

Opublikowano

faktycznie :polew: :polew: :polew: zasugerowałem sie tym co napisał Góral :tongue4:

Opublikowano

kufa 106-stkę dziewczyny tak dojechały że kompletne sprzęgło do wymiany :wallbash:

Opublikowano

francuzka robota to i dojechać łatwo :cool1:

Opublikowano

kufa 106-stkę dziewczyny tak dojechały że kompletne sprzęgło do wymiany :wallbash:

a do francuzów części drogie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

kufa 106-stkę dziewczyny tak dojechały że kompletne sprzęgło do wymiany :wallbash:

a do francuzów części drogie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

130 EURO kompletne sprzęgło :cool1: jutro odbieram i wymiana ...

Opublikowano

na biednego nie trafiło :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

na biednego nie trafiło :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

....ta od przyszłego tygodnia na zasiłku :cool1: i nie stać mnie na B5 i B7... :no:

Opublikowano

na biednego nie trafiło :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

....ta od przyszłego tygodnia na zasiłku :cool1: i nie stać mnie na B5 i B7... :no:

to już nie jeździsz scania? :mysli: a po c**j Ci B7? masz zajebistą B6 i wróżka mi mówiła że przymierzasz się do RS4 :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Szamek czytaj uważniej forum a nie tylko posty sobie nabijasz .... :decayed::naughty:

:siema:poldasy..... :decayed:

od środy upalam 420 konną scanie ale kufa tylko jeszcze przez tydzień :wallbash: ;( ....[br]Dopisany: Czerwiec 26, 2011, 19:43:35_________________________________________________aaaa zapomniałbym oto i ona .... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/SCANIA420?authkey=Gv1sRgCMPa27jb-drfPg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.