Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...a tak powarzenie to wydaje mi się że to Szamek

nawet na pewno to on,bo mu tak dziwnie z oczu patrzy .... :decayed:

pewnie tak, ostatnio jak w żniwa kombajnem na opale najebany jechałem to o coś tam zahaczyłem, ale mi się śpieszyło słome zwozić to nawet się nie zatrzymałem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

trza coś napisać, bo spadliśmy na sam dół prawie ;)

Opublikowano

trza coś napisać, bo spadliśmy na sam dół prawie ;)

nooo trzeba... :no:

Opublikowano
  • Autor

Szamek ku.... ciągle pije, bo ak to zasypuje tu spamem :D

Opublikowano

Szamek ku.... ciągle pije, bo ak to zasypuje tu spamem :D

:ssij:

:przebiegly:

Opublikowano

DO ZAMKNIĘCIA .... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::wallbash::kwasny:
Opublikowano

Jeszcze zorganizujemy ostatniego spota bo w sobotę w nocy ruszam do PL..i troszkę zabawię ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

patrzyliście na mecz? co za k**wa pech z tą ostatnią bramką, masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:46_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/37896/Impreza_trzezwego_i_pijanego widzieliście to? niezle :naughty:

Opublikowano

A daj spokój z tym meczem:p ja ostatnie minuty oglądałem na stojąco :naughty: Ale w sumie nareszcie było na co popatrzeć :good:

Opublikowano
  • Autor

A daj spokój z tym meczem:p ja ostatnie minuty oglądałem na stojąco :naughty: Ale w sumie nareszcie było na co popatrzeć :good:

Każdy z nas byl wtedy na stójce :kox::polew:

no może nie Szamek bo on tyle pije,że jemu już nie :banan2: fika :polew:

Opublikowano

lukasera jak Tobie w Twoim wieku fajka odmawia posłuszeństwa to ogromne wyrazy współczuciadla Ciebie i Twojej drugiej połówki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:baseball::ssij::rant::foch: :bicz3: :bicz:
Opublikowano
:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Opublikowano
  • Autor

Szamek słyszałeś,że Czarnuch Wypsiu jest w PL? Trzeba jakiego spota zorganizować zanim zamkną temat spotów kutnowskich :P

Opublikowano

słyszałem, słyszałem... ale coś się kurdupel nie odzywa :gwizdanie:

przydałoby się coś zorganizować, tylko ja ostatnio mało tutaj bywam, ale to jak coś tel. mój macie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

weekend mi odpada,ale jakoś po niedzieli mozemy sie zgadać. Czarnuch nie ma pewnie netu tam u siebie w żychlynie...

Opublikowano

może być jakoś po niedzieli :good:

weekend mi odpada,ale jakoś po niedzieli mozemy sie zgadać. Czarnuch nie ma pewnie netu tam u siebie w żychlynie...

wierzysz w to? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przecież nie wytrzymałby tyle czasu, żeby na forum nie wejść :naughty: :naughty: :naughty: zobacz kiedy był ostatnio zalogowany :decayed: :decayed: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=16936

Opublikowano
  • Autor

To menda jedna, na kutnowskie tylko nie zagląda. Ja jednak jutro wyjeżdzam do gdańska i wróce może jakoś pod koniec tygodnia, wiec jak coś, to sie zdzwonimy bliżej następnego weekendu.

Opublikowano
:good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.