Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szamek daj na dzieciaki pare zł :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231378.0

Jaki naganiacz :D

Kimi jak Szamek wypije jedna butelke mniej to mu sie nic nie stanie :decayed:,a dzieciaki beda miały udane święta :good:

:nabijasie:

Dzięki, Panowie, za wkład :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Szamek daj na dzieciaki pare zł :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231378.0

Jaki naganiacz :D

Kimi jak Szamek wypije jedna butelke mniej to mu sie nic nie stanie :decayed:,a dzieciaki beda miały udane święta :good:

każdy mówi na swoim przykładzie :decayed:

Opublikowano

Ema! Panowie, kiedy macie spoty w Kutnie? mieszkam niedaleko, do płocka coś nie mogę na te spoty się wybrać może do Was mi się uda :)

Opublikowano

:hi:

w Kutnie już b. dawno nie mieliśmy żadnego spota, kiedyś było nas paru, a w chwili obecnej o ile się nie mylę to zostałem już chyba sam, jakbyś kiedyś był w Krośniewicach to daj wcześniej znać zrobimy spota u mnie :decayed:

Opublikowano

Przyjeżdżajcie do Łodzi :good:

Opublikowano

muszę się kiedyś tam do Was wybrać :kox:

Opublikowano

muszę się kiedyś tam do Was wybrać :kox:

Koniecznie, daleko nie masz :cool1: :cool1: :cool1::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Przyjeżdżajcie do Łodzi :good:

przez najbiższe 2 weekendy będę w łodzi w szkole, można coś pomyśleć :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Szamek, wybierasz sie do BT?

Opublikowano

Szamek, wybierasz sie do BT?

takie mam plany :kox: Ty startujesz? :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Planuje wystartowac tylko musze transport znaleźć :decayed:

Opublikowano

Planuje wystartowac tylko musze transport znaleźć :decayed:

sam jedziesz? :mysli:

Opublikowano

Planuje wystartowac tylko musze transport znaleźć :decayed:

sam jedziesz? :mysli:

Szaman Lukas jak cos moge ja was zabrac przeciez ja jade tylko z panna :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

pomyślimy.. ja jechałbym z dziewczyną i musze pokombinować, żeby zabrał ją ktoś z torunia...

Opublikowano

pomyślimy.. ja jechałbym z dziewczyną i musze pokombinować, żeby zabrał ją ktoś z torunia...

Tomeks zahaczy o Toruń zawinie Kasie w czwartek spędzi z nami noc w BT a ty w piątek lub w sobotę jak Ci pasuje dojedziesz .... :naughty:

Opublikowano

pomyślimy.. ja jechałbym z dziewczyną i musze pokombinować, żeby zabrał ją ktoś z torunia...

spoko tak tylko napisalem jak byscie nie mieli sie jak dostac :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

pomyślimy.. ja jechałbym z dziewczyną i musze pokombinować, żeby zabrał ją ktoś z torunia...

spoko tak tylko napisalem jak byscie nie mieli sie jak dostac :gwizdanie:

Dzięki za zaoferowanie sie, jak coś to na pewno dam znac, pozdro[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:16_________________________________________________

pomyślimy.. ja jechałbym z dziewczyną i musze pokombinować, żeby zabrał ją ktoś z torunia...

Tomeks zahaczy o Toruń zawinie Kasie w czwartek spędzi z nami noc w BT a ty w piątek lub w sobotę jak Ci pasuje dojedziesz .... :naughty:

Zapytam jej, jak załątwi sobie wolne, to może sie z tą Pałką Tomeksem zabierze :P[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:17_________________________________________________Szamek i co z BT? namyslasz sie nadal? za kalendarz zapłaciles? :gwizdanie:

Opublikowano

Szamek bez wyłamy qurwaaa.... :cool1:

Opublikowano

bez spiny dziewczyny :decayed: jadę na pewno :good:

pewnie, że zapłaciłem :naughty: Ty pewnie jeszcze nie? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.