Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

no cena nawet bardzo dobra tylko potrzebuje te gume przełożyć na juz. Wiesz,jak kupiłbym cos na miejscu to zawsze jakas możliwość reklamacji jest, a przez all i za taka cene kupić, to troche strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cena nawet bardzo dobra tylko potrzebuje te gume przełożyć na juz. Wiesz,jak kupiłbym cos na miejscu to zawsze jakas możliwość reklamacji jest, a przez all i za taka cene kupić, to troche strach.

od takich rzeczy są komentarze, jak uczciwy sprzedawca to ja bym chyba zaryzykował :wink4:

u mnie tak jak Ci pisałem-brak :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic jednak na miejscu nie znalazłem. Kupiłem na allegro.

trzeba było nie jeździć po krawężnikach :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic jednak na miejscu nie znalazłem. Kupiłem na allegro.

trzeba było nie jeździć po krawężnikach :decayed: :decayed: :decayed:

...on nie jeździł po krawężnikach tylko obiecał coś Kasi i nie dotrzymał słowa więc oponka pękła... :decayed:

...następnym razem ma być dużo gorzej coś jak na filmie wesele z Audi TT...ale nie oficjalnie się dowiedziałem że Łukasz ma zamiar kupić bileciki kierunek ciepłe kraje.... :gwizdanie:

... pantoflarz..... :evil2: ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w skrzynce znalazłem awizo za kalendarze, więc jutro będę je miał w domu. w kutnie będę we wtorek lub środę to możemy się jakoś ustawić po ich odbiór :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem jutro cały dzien w pracy wiec możesz zajrzeć choć fajniej było by zrobić spota. :rolleyes:

to mogę je trzymać i dać jak zrobimy spocik :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 18:15_________________________________________________chłopaki kalendarze macie do odebrania u Łukasza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...panowie coś organizacja tych spotów wam ciężko idzie...(jesteście na szarym końcu.. :acute: )....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a Ty kórwa ludzi nie poznajesz na ulicy?! :decayed:

[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 14:44_________________________________________________

hmm niedziela przed południem? Tak jak ostatnio ? :cool1:

mi szczerze to obojętne kiedy, tylko że jutro do południa odpadam :gwizdanie:

...panowie coś organizacja tych spotów wam ciężko idzie...(jesteście na szarym końcu.. :acute: )....:naughty:

no nie idzie :confused4: na początku coś lepiej szło :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...panowie coś organizacja tych spotów wam ciężko idzie...(jesteście na szarym końcu.. :acute: )....:naughty:

w czarnej d*pie można by rzec [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

Łukasz, a Ty kórwa ludzi nie poznajesz na ulicy?!

To rano koło MPC z tym wiejskiem grilem to Twoje było ??? coś Ty zrobił :shocked:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:15_________________________________________________... Zresztą ja żadnych Szamków nie znam :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś za***any mułem jesteś, od zimy na nim śmigam :gwizdanie: nie mam jakoś weny go na czarno prysnąć:/

skoro nie znasz to o czym mamy gadać? :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślalem,ze jak statnio byłeś, to inny miales...

i qr** nie mułem :D[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 10:20_________________________________________________zreszta zaspany byłem...

Wybaczam Ci,ze Cie nie poznalem :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...