Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odpaleniem na zimnym silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie! Mam Małyszówkę 1,8T w gazie. Otóż mój problem polega na wręcz tragicznym odpalaniu bo łapie gdzieś po 7 sekundach oraz falowamiu obrotów przez chwilę po odpaleniu i dławieniu się przy ruszaniu, gdy silnik jest zimny (trzeba ruszać tak na 3 tyś obrotów). Ssanie działa. Check engine się pali, Ale po podłączeniu pod komputer pokazało jedynie błędy związane z mieszanką gazu, po skasowaniu zgasł na jakiś czas. Zaznaczę, że butla gazowa była zakręcona przez 150 km i opalanie bez zmian. Niedawno zdjąłem wąż dolotowy powietrza przed opdaleniem i o dziwo złapał od razu, ale żeby nie zgasł trzeba było go wysoko kręcić. Moje pytanie jest takie, czy jeśli przepływki nie pokazało na komputerze, to może być w niej wina?

Opublikowano

To weź zdejmij wtyczkę od przepływki i obserwuj co i jak. Ja bym tu co innego obstawiał

Opublikowano

Jak po odpaleniu na zimno zacznie pracowac normalnie i go zgasisz to jak odpala?

Opublikowano
  • Autor

Gdy odpale i po chwili zgaszę to znowu trzeba go pokręcić choć trochę krócej. Jak silnik ma te +/- 30 stopni to jest okej. A co do zdjęcia wtyczki to bez zmian.

Edytowane przez Mateusz Dokowicz

Opublikowano

A jak odkręcisz korek oleju na pracującym silniku to go nie zasysa ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nic z tych rzeczy

Jakieś nowe pomysły? :facepalm:

Opublikowano

Czujnik wody do wymiany. Kup nowy w ASO.

Opublikowano
  • Autor

A komputer czasem by nie pokazał, że jest uszkodzony czujnik?

Opublikowano

Mógłby mi ktoś pokazać gdzie takowy czujnik wody znajduje się w BFB? Ale podał precyzyjnie jego lokalizację? Na etce patrzę, ale nie schematu, gdzie on jest umiejscowiony w silniku. Wymiana lepsza z kanału czy od góry?

Opublikowano

Jest Między silnikiem a grodzią zielony 4 pinowy

A komputer czasem by nie pokazał, że jest uszkodzony czujnik?

Tylko w przypadku zwarcia do plusa lub minusa

Opublikowano

Jest Między silnikiem a grodzią zielony 4 pinowy

A komputer czasem by nie pokazał, że jest uszkodzony czujnik?

Tylko w przypadku zwarcia do plusa lub minusa

Dev

Dojrzę go z góry? Czy z kanału?

Opublikowano

Dev napisz na pw numer tel. Nie mogę znaleźć, mam kilka pytań odnośnie zaciskow tył do mojego wozidła.

Opublikowano
  • Autor

Dobra to wezmę ten czujnik wymienię i zobaczymy co z tego wyniknie ;)

Opublikowano

Napisz jaki efekt bo jestem bardzo ciekawy

Wysłane z mojego myPhone_INFINITY_II_LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To lokalizacja tego czujnika ⤵⤵⤵

czujnik%252520temperatury.jpg

Opublikowano

Kolego, tu mój temat:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/378789-bfb-18t-dlugo-kreci-po-postoju-pompka-ok/

Mam podobne objawy, ale u mnie sie nie dławi, ale też z początku muszę ruszać ostrożniej ale to przez LPG na 99% bo pewnie reduktor przymraża. Ja jestem po wymianie tego czujnika cieczy na nowy z ASO i objawy te same :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.