Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śląsk podjedzie skromną B6 AVF :wink4:

moja niunia zostaje na Śląsku :disgust:

Opublikowano

Oczywiscie ze nie jestem :cool1:

Ale na AKP mialbys juz bana :kwasny: (ja juz mam tam 2 ostrzezenia) tu moze admini przymykają oko.. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:29_________________________________________________

Śląsk podjedzie skromną B6 AVF :wink4:

moja niunia zostaje na Śląsku :disgust:

Stanley - myslalem ze dwiema dosuniecie :D bysmy zapodali ostre wyscigi we 4 z Mariuszem :>

az jestem ciekawy co to z tej B6 wyjdzie...

Opublikowano

Oczywiscie ze nie jestem :cool1:

Ale na AKP mialbys juz bana :kwasny: (ja juz mam tam 2 ostrzezenia) tu moze admini przymykają oko.. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:29_________________________________________________

Śląsk podjedzie skromną B6 AVF :wink4:

moja niunia zostaje na Śląsku :disgust:

Stanley - myslalem ze dwiema dosuniecie :D bysmy zapodali ostre wyscigi we 4 z Mariuszem :>

az jestem ciekawy co to z tej B6 wyjdzie...

to też jest myśl :mysli:

jak bedzie poniżej 12 stopni Celsj. to pojazdę swoją :wink4::kox:

Opublikowano
  • Autor

łoooo... to jakies wieksze odwiedziny widze :naughty:

Opublikowano

łoooo... to jakies wieksze odwiedziny widze :naughty:

podobno zwracacie koszta podróży :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A co to za tuner z Plocka ?

Opublikowano

Ze Słubic dokładnie..[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:57_________________________________________________To ile osób oprócz mnie z Płocka wybiera sie na spocenie?

Opublikowano

łoooo... to jakies wieksze odwiedziny widze :naughty:

podobno zwracacie koszta podróży :gwizdanie:

Koszta podróży i jeszcze rekompensata za stan dróg w postaci vip prostytutki :polew:

Fly co jest na grzyby ruszasz?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

E-e, mamy sprawe do zalatwienia, ktora odkladamy od 2 miesiecy...

Opublikowano

ja będę jechał raczej z Płocka.

Opublikowano

to jak w koncu ze spocikiem moze liste jakas zrobic zeby konkretnie bylo wiadomo mi tez by pasowalo troche pozniej niz o 12

Opublikowano

dobra przekonaliście mnie 12:07 :gwizdanie: jak ktoś się nie dojedzie na 12 to raczej nie dostanie bana :decayed: najwyżej załapie się na darmowy kubełek :rolleyes: narazie szanse są że na spot dotrą :Coleman, wiissnia, Luka3s, Flyer, Wandej, dejf + jego tuner,stanley, mushu ( ja) :cool1: czyli 8 autek = rekord :kox:

Opublikowano

dobra przekonaliście mnie 12:07 :gwizdanie: jak ktoś się nie dojedzie na 12 to raczej nie dostanie bana :decayed: najwyżej załapie się na darmowy kubełek :rolleyes: narazie szanse są że na spot dotrą :Coleman, wiissnia, Luka3s, Flyer, Wandej, dejf + jego tuner,stanley, mushu ( ja) :cool1: czyli 8 autek = rekord :kox:

pajda +stanley, ale pajdy AVFem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Na 100% jestem w sobote w Plonsku. Mam nadzieje, ze na rowna 12 :)

Opublikowano
  • Autor

btw, na spocie bedzie tez zieluch

ja tak naprawde dopiero dzis wieczorem bede wiedzial na 100%, czy bede. :confused4:

Opublikowano

ja również ok. 21:00 odezwe się co do jutra, ale raczej będę :decayed: :>

Opublikowano

No to biedrona jak nic :wink4: Tylko nie pucujcie furek za bardzo :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.