Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam wam moje kolejne Audi A4 1.8t zmodzone na 300+ smile.gif ale tym razem ładniejsza baza bo nie dość że prawie idealnym stanie to jeszcze oryginalna sersja usa

silnik:
odświeżona seria (wszystkie panewki pierścienie a nawet pompa oleju) wszystko kolbenschmit
+ wałki ADR (szklanki łańcuch i napinacz tęż nowe oryg)

turbo:
kolektor wydechowy wyrób własny
Ihi vf52

układ dolotowy:
Tip z nierdzewki +storzek K&N
Fmic 550x230x65
costomowy kolektor ssący wyrób własny

układ wydechowy:
cały wydech 3" nierdzewka z jedną puszką

układ paliwowy:
pompa walbro 255
wtryski 560cc +4 bar regulator

zawieszenie:
gwint V-maxx

układ hamulcowy:
cały zestaw z vw pheaton
360mm przód
335mm tył

elektronika:
Easyecu 3+ od Ottomotive (mapsensor 3bar ,szerokopasmowa sonda)
nowa wiąska i odpalenie mój wytwór
finalne strojenie i hamownia Custom motorsimages_thumb_1153625_800_800_resize.jpgimages_thumb_1153626_800_800_resize.jpgimages_thumb_1153627_800_800_resize.jpgimages_thumb_1153628_800_800_resize.jpgimages_thumb_1153629_800_800_resize.jpgimages_thumb_1153630_800_800_resize.jpgimages_thumb_1153631_800_800_resize.jpgimages_thumb_1153632_800_800_resize.jpgimages_thumb_1153633_800_800_resize.jpgimages_thumb_1153634_800_800_resize.jpg

Edytowane przez grzesiek1721

Opublikowano

Ładnie zmotane, daj wiecej fotek :D

Opublikowano
  • Autor

Ładnie zmotane, daj wiecej fotek :D

już są :)

Opublikowano

Projekt pierwsza klasa.[emoji106]

Daj więcej fotek.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Ciekaw jestem ile to pojeździ bez kucizny. Teoretycznie do 300ps i 400nm powinno utrzymać ale zobaczymy jak wyjdzie w praktyce ;)

Jest dobrze! Motor AEB?

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

tak aeb a jeśli chodzi o silnik to w rudej miałem więcej i jezdiłem ponad dwa lata w bezpiecznym setupie konie nie mają tak dużego znaczenia jak niuton jeśli nie przekroczy 420nm to nic mu nie będzi (przetestowane w wielu projektach)

Edytowane przez grzesiek1721

Opublikowano

Jest moc, zresztą Ruda też była hardcorowa

Opublikowano

Zmień korby u baw się dalej w moc;)

Hamulce pierwsza klasa

Opublikowano

Ja pier.. Lepiej niż na wojnie :grin::grin::grin:

Opublikowano

Od czego przednie tarcze ?

Opublikowano

Od czego przednie tarcze ?

AUDI A8 , VW PHAETON 360

Opublikowano

Jak zrobiłeś dystans ?

Opublikowano

dystans pewnie ma taki jak huziOO

sam chcę taki zestaw zastosować

jeżeli ma inaczej niech wypowie się właściciel tematu

IMAG0139.jpg

Edytowane przez przemolll

Opublikowano

Tylne zaciski są p&p czy jakaś wymagana jest rzeźba ???

Opublikowano

RS6 C5

Opublikowano

dev z tymi dystansami pod tarcze to nie wiem czy u Grzesika1721 one są bo ma on felgę et 30

huziOO ma dystans 13mm + felga et 42 i już ma równo z nadkolem

więc albo grzesiek1721 ma błotniki z rs4 albo jakieś inne rozwiązanie ma montażu hamulca 360

Opublikowano

Piękna bestia:)

Wrzuć jakieś filmy jak zapitala;)

Ośka?

Opublikowano
  • Autor

Ja mam cały zestaw z vw pheaton włącznie z pompą hamulcową przód 360mm + dystans 10mm + alu zwrotnica z b6 a felga to 8,5x 19 et30 błotniki to zrolowana seria

tył 335 + dystans 10mm + adapter


Piękna bestia:)
Wrzuć jakieś filmy jak zapitala;)
Ośka?

Oczywiście Quattro

Opublikowano

O widzę kolega moje okolice ;)

Autko naprawdę robi robotę ;)

Trzeba się kiedyś styknac na spota :P

A gdzie dorabiales dystans pod tarcze? ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.