Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm


grzesiek1721

Rekomendowane odpowiedzi

O widzę kolega moje okolice ;)

Autko naprawdę robi robotę ;)

Trzeba się kiedyś styknac na spota :P

A gdzie dorabiales dystans pod tarcze? ;)

u znajomego tokarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rolowaniu musiałeś ponownie malować błotniki?

ja będę się przymierzał do hamulca 360 ale inna tarcza może obejdzie się bez dystansu

kuj dół i baw się bardziej z motorkiem :) jakie tam sprzęgiełko masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rolować to tylko z opalarką, choć u mnie podzialała suszarka dziewczyny ale śmiałem się, że działa jak opalara bo nie szło dotknąć ręką nadkola :D Ja co chwile podgrzewałem, żeby lakier był w miarę możliwości elastyczny. Niestety szybko wyszło, że jedno nadkole było średnio malowane i na pewno czeka je malowanie na przyszły sezon, drugie za to poszło elegancko, nic nie trzeba malować, a zrolowane jak trzeba ;) Trzeba podejść do pracy z cierpliwością i od razu nie ustawiać rolki tak zeby od razu trzaskała na gładko, małymi krokami, podgrzewać i bedzię ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że auto chciałeś sprzedać?

Wiesz co gość pisał że szuka S3 S4 do 15tyś więc mu napisałem że jak da 15 to mu moge sprzedać ale nigdzie indziej jej nie wystawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że auto chciałeś sprzedać?

Wiesz co gość pisał że szuka S3 S4 do 15tyś więc mu napisałem że jak da 15 to mu moge sprzedać ale nigdzie indziej jej nie wystawiałem
Jakby to był avant to bym się już grubo zastanawial[emoji57]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że auto chciałeś sprzedać?

Wiesz co gość pisał że szuka S3 S4 do 15tyś więc mu napisałem że jak da 15 to mu moge sprzedać ale nigdzie indziej jej nie wystawiałem
Jakby to był avant to bym się już grubo zastanawial[emoji57]

jak by to był avant to bym go nie sprzedał :P bo prawde powiedziawszy to te sedany mi nie leżą wolałbym avanta ale coś stan tego sedana rekompensuje mi fakt że to nie avant :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rolowaniu musiałeś ponownie malować błotniki?

ja będę się przymierzał do hamulca 360 ale inna tarcza może obejdzie się bez dystansu

kuj dół i baw się bardziej z motorkiem :) jakie tam sprzęgiełko masz?

przemolll chce zobaczyc ta tarcze jak juz uporasz sie z tym :decayed::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rolowaniu musiałeś ponownie malować błotniki?

ja będę się przymierzał do hamulca 360 ale inna tarcza może obejdzie się bez dystansu

kuj dół i baw się bardziej z motorkiem :) jakie tam sprzęgiełko masz?

przemolll chce zobaczyc ta tarcze jak juz uporasz sie z tym :decayed::jerk:

Jeśli masz zamiar zakładać 360mm z przodu a tył zostawić serie to głupi pomysł bo o ile na słuchym i przy normalnej jezdzie jest ok to jak spadnie śnieg skuteczność hamowania jest gorsza niż na seri poniewarz abs głupieje bo sie mu siły hamowania niezgadzają i wybija pedał do góry uniemożliwiając hamowanie wiem to z własnego doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli masz zamiar zakładać 360mm z przodu a tył zostawić serie to głupi pomysł bo o ile na słuchym i przy normalnej jezdzie jest ok to jak spadnie śnieg skuteczność hamowania jest gorsza niż na seri poniewarz abs głupieje bo sie mu siły hamowania niezgadzają i wybija pedał do góry uniemożliwiając hamowanie wiem to z własnego doświadczenia

o tym wiem :)

sprawdz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, czy LC masz dzieki DET3?

Gdzie stroiles AEBa?

kolego wszystko masz w opisie jaki sterownik kto robił wiąske pod niego kto odpalił i kto finalnie stroił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprzeglo?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

cały zestaw z 80ki + tarcza okuta kevlarem i podtoczone koło

Aż sie prosi o pakiet s4.

nie będzie żadnego pakietu s bo to a4 a nie s4 z tymi pakietami sie robia jak ze znaczkiem m-power przylepiają do czego sie da a później sie okazuje że w Nowym Sączu jeżdzą same s4 tdi nie chce tu nikogo obrazić tylko dla mnie s4 to 2.7 biturbo a nie a4 1.9 tdi ze zderzakami od s4 ale to moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie będzie żadnego pakietu s bo to a4 a nie s4 z tymi pakietami sie robia jak ze znaczkiem m-power przylepiają do czego sie da a później sie okazuje że w Nowym Sączu jeżdzą same s4 tdi nie chce tu nikogo obrazić tylko dla mnie s4 to 2.7 biturbo a nie a4 1.9 tdi ze zderzakami od s4 ale to moje zdanie

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie żadnego pakietu s bo to a4 a nie s4 z tymi pakietami sie robia jak ze znaczkiem m-power przylepiają do czego sie da a później sie okazuje że w Nowym Sączu jeżdzą same s4 tdi nie chce tu nikogo obrazić tylko dla mnie s4 to 2.7 biturbo a nie a4 1.9 tdi ze zderzakami od s4 ale to moje zdanie

+1

+2, pakiet z esy robi robotę i przód zmienia się świetnie ale nie tędy droga. Jedyne czego mi brakuje żeby zwykłe a4 wyglądało to jakieś progi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprzeglo?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

cały zestaw z 80ki + tarcza okuta kevlarem i podtoczone koło

Aż sie prosi o pakiet s4.

nie będzie żadnego pakietu s bo to a4 a nie s4 z tymi pakietami sie robia jak ze znaczkiem m-power przylepiają do czego sie da a później sie okazuje że w Nowym Sączu jeżdzą same s4 tdi nie chce tu nikogo obrazić tylko dla mnie s4 to 2.7 biturbo a nie a4 1.9 tdi ze zderzakami od s4 ale to moje zdanie :P

Ale to nie 1.9tdi, tylko 1.8T porobione na 300ps i w quattro więc moim zdaniem pakiet s w niczym by tu nie ujmował tylko dodał uroku.

Chociaż z drugiej strony troche Cię rozumiem bo sam bym też tego pakietu nie założył do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprzeglo?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

cały zestaw z 80ki + tarcza okuta kevlarem i podtoczone koło

Aż sie prosi o pakiet s4.

nie będzie żadnego pakietu s bo to a4 a nie s4 z tymi pakietami sie robia jak ze znaczkiem m-power przylepiają do czego sie da a później sie okazuje że w Nowym Sączu jeżdzą same s4 tdi nie chce tu nikogo obrazić tylko dla mnie s4 to 2.7 biturbo a nie a4 1.9 tdi ze zderzakami od s4 ale to moje zdanie [emoji14]

Ale to nie 1.9tdi, tylko 1.8T porobione na 300ps i w quattro więc moim zdaniem pakiet s w niczym by tu nie ujmował tylko dodał uroku.

Chociaż z drugiej strony troche Cię rozumiem bo sam bym też tego pakietu nie założył do siebie :)

+1

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...