Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta


MARTiiii

Rekomendowane odpowiedzi

tak na klej ale spróbuj ten klej rozprowadzić po całej powierzchni styku równomiernie, ja zrobiłem ten bład że dałem 3 takie klopsy kleju jak wszystko związało to niestety pod pewnym kątem swiatła widać takie odkształcenia, ale to nie przeszkadza bardzo, jak nie wiesz to nawet nie zauwazysz :wink4:

A po co chcesz go matem potraktować, dawaj podkład kolor i lakier właściwy :wink4: i jak juz bedziesz miał przyklejone połap to na tasme na czas wiązania, ja tak z dzień jeżdziłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleju daj niezbyt grubą warstwe i jak pisze Kowi na max dużej powierzchni - to jest laminat z żywicy i może go jakby lekko zassać czy jak to nazwać - mam właśnie tak i podejrzewam że Kowi ma tak samo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleju daj niezbyt grubą warstwe i jak pisze Kowi na max dużej powierzchni - to jest laminat z żywicy i może go jakby lekko zassać czy jak to nazwać - mam właśnie tak i podejrzewam że Kowi ma tak samo ;(

niestety :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem nawet u lakiernika , co by pomyślał jak to "naprawić" - myślałem żeby lekko papierkiem i poszpachlować na aucie a potem lakier ale że jest to żywica to każdy się boi..Druga opcja to folia czarny mat taka jak relingi - i zobaczyć jak będzie wyglądało potem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to u Ciebie powstały przebarwienia lakieru czy co :shocked: u mnie kolor jest taki jaki być powinien tylko poprzez nierozprowadzenie tego kleju powstały takie delikatnie wzniesienia które widać przy odpowiednim oświetleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - lakier jest OK - nic nie spękało i się nie odbarwiło tylko tak jak piszesz pod światło widac takie nierówności..Myślałem, że na matowej czarnej folii może znikną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - lakier jest OK - nic nie spękało i się nie odbarwiło tylko tak jak piszesz pod światło widac takie nierówności..Myślałem, że na matowej czarnej folii może znikną :gwizdanie:

tego raczej już sie nie pozbędziesz, trzeba by drugi przyklejać i dobrze klej rozsmarować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kombinacji by było z nowym bo tego sie nie uratuje - podejżewam że popeka ostro przy próbie demontażu- trzeba by to szlifować itp itd..A w sumie to tak mocno nie przeszkadza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam czerwoną strzałe i chce zrobić dach folią w czarnym macie i własnie daszek tez czarny mat (cos kolor jak relingi wlasnie)[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 16:02_________________________________________________http://img545.imageshack.us/i/20110125151345.jpg/

chyba miodzio bedzie czarny :slina::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal u siebie na srebrnym z czarnym dachem zrobił czarny spojler :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daszek zrobię czarny, tylko teraz nad dachem się zastanawiam czy jest sens... będę po robocie chyba speców od VT prosić o pomoc ;)

jeśli nie ruszasz całego dachu to lepiej bedzie jak dasz w kolor ten daszek :wink4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 15:35_________________________________________________75607028.jpg

wyobraż teraz sobie co by nie wyglądał jak by był czarny :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak i tak mi się podoba :P póki nie dostane tej antenki to będę jeździł z czerwonym dachem a, później pójdzie macik najwyżej :P tylko nie tak szerko jak Mrogala rynienki zostawie czerwone. dzięki wielkie Kowi za VT :good::cool1:

zreszta moim autem sie smiga ;) i mimo co tygodniowej plukanki czerwony to on jest tylko w dowodzie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślcie o tym daszku: http://allegro.pl/audi-a4-combi-2000-2004-b6-spoiler-daszek-tuning-i1428436732.html

Nie mogę znaleźć nic innego, a cena w serwisie jest raczej kosmiczna jak za kawałek plastiku. Ma ktoś założony od tego gościa z allegro, ma takie do wszystkich aut. Zależy mi na dobrym spasowaniu, aby nie rzucało się w oczy że to podróba. Dziękuje z góry za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotlet po raz drugi ... grozi salmonelą :polew:

czy takowy daszek jak w linku to bedzie to co tygryski lubia najbardziej??

http://motoallegro.pl/audi-a4-b5-1995-2001-avant-spoiler-rs4-look-tuning-i2067479485.html

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotlet po raz drugi ... grozi salmonelą :polew:

czy takowy daszek jak w linku to bedzie to co tygryski lubia najbardziej??

http://motoallegro.pl/audi-a4-b5-1995-2001-avant-spoiler-rs4-look-tuning-i2067479485.html

:hi:

NIedawno zakupiłem daszek od tego gościa ;) Przesyłak doszła szybko, wykonanie ok, polecam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...