Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Bristol napisał:

Zdecydowanie najładniejsza konfiguracja A5 jaką widziałem.  Nie ma tutaj grama cukru tylko moje zdanie.

Bardzo Ci dziękuję. Na żywo naprawdę znacznie lepiej cieszy oko :naughty:

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, Bristol napisał:

Zastanawiam się czy do wesel lepiej biała czy np. czerwień misano...

Myś nad tą a praktycznie to już pozostaje iskierka do tego abym po nią jechał

Prze piękna. Jednak moim zdaniem do wesle najszybciej biała a zaraz po tym czarna. Na czerwoną już trzeba będzie odpowiedniego klienta a skoro auto ma na siebie zarabiać moim zdaniem tylko biały. Szczerze mówiąc terz mi się z weselami nie pali bo jestem zbyt pedantyczny. A nie każdy to rozumię i potem panna mloda szpilķą ci zaora po progach dokładkach w piano itp. Poza tym potem w sórach pełno brokatu itp. Nie na moje nerwy :cheesy:

Edytowane przez kamelus_

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ten kolor na żywo robi mega robotę, dzisiaj miałem porównanie z ibisem.. Suzuka mistrzowsko wygląda. U Ciebie widziałbym te lusterka w piano. Chociaż w kolor budy też są git. IMG_20181103_135054.jpg

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, MaciekPL napisał:

Ten kolor na żywo robi mega robotę,

Potwierdzam :naughty: chociaż zamawiając auto nie miałem możliwości zobaczyć tego lakieru na żywo i miałem trochę obaw jak to wyjdzie. Na szczęście jest mega i spełnił moje oczekiwania w 100%

Opublikowano
12 minut temu, kamelus_ napisał:

Potwierdzam :naughty: chociaż zamawiając auto nie miałem możliwości zobaczyć tego lakieru na żywo i miałem trochę obaw jak to wyjdzie. Na szczęście jest mega i spełnił moje oczekiwania w 100%

Dobry wybór, już trochę tych lakierów robiłem ale ten jest jeden z lepszych. Mega przemyślana a5ka, dekory również ogień robią. Jeszcze w a5 a4 ich nie widziałem, no chyba że te jasne ale to lipa. W a6 idzie je częściej zobaczyć. Pogratulować autka :)

Opublikowano
  • Autor

Z dekorami podobna sytuacja co z lakierem. Nie widziałem ich wcześniej w A5 ani A4 raz tylko właśnie w A6. Fajnie że się auto podoba :cheesy:

Opublikowano

bo te dekory macie dostępne tylko w competition i jak w a6 / a7 jest tego sporo to a4 i a5 to raczej rarytas, do tego jest to najdroższy dostępny w ofercie dekor, droższy niż carbon

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się. A cena wynika z mega trudnego procesu technologicznego. Podobno na cały swiat tylko jeden podwykonawca potrafi je zrobić (tak gdzieś kiedyś czytałem).

Edytowane przez kamelus_

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł mały cieszący oko modzik. Oryginalne projektory Audi :naughty:

I tu wielkie podziękowania dla kolegi MaciekPL

1d2afa94c5d25dba.jpg

I już na miejscu

c8225771e8bec664.jpg

Opublikowano

Pięknie jest, gdybym miał quattro heh ? ah. 

Ty Panie nie masz co modzic to takie już ostatatnie detale trzeba wymyślać. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ogłaszam oficjalnie wiosnę :decayed:

Letni setup na pokładzie i auto doczyszczone po zimie . W międzyczasie wpadły jeszcze full Led do środka.

68666203a401ed24.jpg

00a66c39cc07b4bc.jpg

 

 

Opublikowano

Klasa!! ?

Opublikowano

Jest na co popatrzec?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, MaciekPL napisał:

Klasa!! ?

 

3 godziny temu, instruktor83 napisał:

Jest na co popatrzec?

Dzięki Panowie :hi:

Opublikowano

Robi robotę! ? u mnie lato wpada dopiero za 2 tygodnie?

Opublikowano

Piękna  sztuka , lepsza niż nowe modele.

Opublikowano
W dniu 5.03.2019 o 20:50, black dragon a5 napisał:

Piękna  sztuka , lepsza niż nowe modele.

To zdecydowanie, ja pewnie gdzieś pod koniec marca wrzucę letnie kółka :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.03.2019 o 20:50, black dragon a5 napisał:

Piękna  sztuka , lepsza niż nowe modele.

Dzięki wielkie. Jestem podobnego zdania dlatego na szybko jeszcze zamawiałem ten model.

Godzinę temu, liquid8p napisał:

To zdecydowanie, ja pewnie gdzieś pod koniec marca wrzucę letnie kółka :thumbup1:

Ja już zaryzykowałem bo jeszcze mam dwa inne auta ma zimie wiec luz. Zresztą tym bardzo mało zimą jeżdżę. 

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano

Set up idealny...kolor, pakiet competition, felgi, napęd - wszystko idealnie. Super, że zdecydowałeś się na srebrne koła - ostatnio zbyt często widuje się zestawy biała fura i czarne koła. Tu z kolei miła odmiana. 

Opublikowano

Fajne autko, podoba mi się ? Gratulacje !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.