Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jasne jak u niego bede to zrobię zdjęcie :)

Często jeździsz w trybie "S" ?

Opublikowano
55 minut temu, Bristol napisał:

Mój wspólnik w nowej A5 też chciał zamówić identyczne dekory jak Twoje ale wziął te podstawowe i podjechał z tym do porządnej firmy od hydrografiki :) Zapłacił nie całe 500 zł za komplet i wyszły tak że nie poznać które są oem a które hydro :D dodatkowo 5 lat gwarancji na jakiekolwiek ich ewentualne-chociażby najmniejsze uszkodzenie. Jak pojechał do aso po dywaniki na lato to doradca serwisowy aż nie wierzył że to nie oryginał :D Wyglądają świetnie i nie są tak oklepane jak te karbonowe.

Fajnie, ale to tak jakby drewno sobie hydrografiką  zrobić. 

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, Bristol napisał:

Często jeździsz w trybie "S" ?

Tak około 30% jazdy bo jednak auto jest wyraźnie badziej dynamiczne i agresywne. Tyle że najczęściej nie wrzucam tylko skrzyni na S a w ADS przełączam na dynamic bo wtedy cale auto jest bardziej agresywne i wyraźnie czulsze na każdą reakcję.

Opublikowano

jak jest mocowana lotka klapy ?

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Kamyk napisał:

jak jest mocowana lotka klapy ?

Nie wiem, jest fabryczna a nikt jeszcze nie próbował jej oderwać :wink: A tak serio to pewnie tak jak było w A4 czyli taśma + wkręty.

Opublikowano
45 minut temu, kamelus_ napisał:

Nie wiem, jest fabryczna a nikt jeszcze nie próbował jej oderwać :wink: A tak serio to pewnie tak jak było w A4 czyli taśma + wkręty.

ale wygląda rewelacyjnie, trzeba przyznać

koszt nówki to jakieś 3 stówy

kusi ...

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Kamyk napisał:

koszt nówki to jakieś 3 stówy

300 zł ? :shock3: Nowa w ASO? To raczej jak za darmo. Ani chwili bym się nie zastanawiał. Jak kupowałem do A4 na klapę to w ASO kosztowała prawie 1200 zł. Zresztą używaną w normalnym stanie do dziś trudno kupić taniej niż 400 zł.

Opublikowano
2 minuty temu, kamelus_ napisał:

300 zł ? :shock3: Nowa w ASO? To raczej jak za darmo. Ani chwili bym się nie zastanawiał. Jak kupowałem do A4 na klapę to w ASO kosztowała prawie 1200 zł. Zresztą używaną w normalnym stanie do dziś trudno kupić taniej niż 400 zł.

nie napisałem że w ASO .....

http://allegro.pl/audi-a5-s5-sportback-s-line-spoiler-lotka-na-klape-i6684749390.html

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Kamyk napisał:

nie napisałem że w ASO .....

Nie no spoko ale oryginał czy zamiennik?

Opublikowano

Nie no ori to na pewno nie jest

Opublikowano
  • Autor

To bym odpuścił. Zamienniki to albo nie pasują albo po roku to pęka lub się odkształca. Ogólnie to nie widziałem jeszcze dobrego zamiennika. Lepiej szukaj użuwanego oryginału

Opublikowano

Piekna sztuka :kox:

Te felgi robia robote, sam takie planuje w przyszlosci tylko 19" :D Tak btw, te felgi sa na zimowych oponach?

Opublikowano

Ja mam jakby co praktycznie nowe koła na sprzedaż do A5 20" Ispiri isr5 na gumach Conti 6 :) przebieg około 4tys.km 

Idealnie pasują/wypełniają nadkola :)

Edytowane przez Bristol

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Kooga napisał:

te felgi sa na zimowych oponach?

Nie, to letni setup :decayed:

Opublikowano

Nie ma co gadać Śliczna A5:hi:, tak na marginesie to Twoje B6 jak dla mnie to była petarda :good: mam nadzieję że trafila w dobre ręce......

Opublikowano
Dnia 19.01.2017 o 14:45, kamelus_ napisał:

300 zł ? :shock3: Nowa w ASO? To raczej jak za darmo. Ani chwili bym się nie zastanawiał. Jak kupowałem do A4 na klapę to w ASO kosztowała prawie 1200 zł. Zresztą używaną w normalnym stanie do dziś trudno kupić taniej niż 400 zł.

Koszt tej lotki do A5 Sportback nowej w ASO to ponad 2tys zł... Za kawałek plastiku :/

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Kopter napisał:

Koszt tej lotki do A5 Sportback nowej w ASO to ponad 2tys zł... Za kawałek plastiku :/

Niby kawałek plastiku ale robotę robi :kox:

Ale fakt cena z kosmosu...

Opublikowano
  • Autor

Wpadł kolejny drobiazg. Moduły semi dynamic. Efekt super :thumbup1:

 

882ca2a2015fb950med.jpg

Opublikowano
10 minut temu, kamelus_ napisał:

Wpadł kolejny drobiazg. Moduły semi dynamic. Efekt super :thumbup1:

 

882ca2a2015fb950med.jpg

Skądś znam te moduły :D Takie mody uwielbiam ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Idzie wiosna więc pogoda zaczyna dopisywać to sobie machnąłem fotkę w słoneczku pod marketem

s5392jac.jpg

 

a tymaczasem kolejne wiosenne graty docierają :decayed:

ea61b99f25723495.jpg

Edytowane przez kamelus_

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.