Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Noszę się z zamiarem kupna TV, który musi mieć minimum 49 cali. Jako, że nie znam się na tym kompletnie liczę na waszą pomoc. Dobry TV w rozsądnej cenie. "Fachowcy" w sklepach RTV znają się tyle co ja na balecie czy innych tańcach, sprawiają dobre pozory a po za tym nic. Nie musi mieć jakiś bajerów, do salonu 8x4m. A może ktoś ma jakąś hurtownie lub siedzi w branży ?

Pozdrawiam

Edytowane przez konkretny ktoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też miałem podobny dylemat co Ty. Zdecydowałem się kupić Panasonica TX55CX400. W chwili obecnej jestem zadowolony, bardzo dobra jakość obrazu nawet zwykłych kanałów naziemnych. Jestem pozytywnie zaskoczony tym TV. Film w 4K robi świetne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG 55UH8507 - kozak, teraz już sporo tańszy niż na początku więc nic tylko brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kolejno:

1. Samsung

2.Sony,LG

Przy zakupie, wybieraj jak najwyższy model z interesującej serii, w tych czasach Smart to podstawa wg mnie najlepiej dopracowany jest w Lg i Samsungu.

Dokładnie też porównaj sobie obraz na wybranych modelach bo nie prawda jest to że sygnał cyfrowy jednakowo wygląda na wszystkich odbiornikach.

Wszechstronny Tv musi mieć :

Tunery DVB-T/T2, DVB-S/S2

Wi-Fi + Ethernet

2xusb

3/4 hdmi

Złącze optyczne

Wszystko inne więcej tylko na +.

Ciężko doradzić konkretny model, ja mam Lg ale jakość obrazu jest średnia za to Smart -bajka.

Unikaj :

Sharpa,Philipsa, Toshiby, Thomsona, i reszty których nazw nie potrafię wymowic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Noszę się z zamiarem kupna TV, który musi mieć minimum 49 cali. Jako, że nie znam się na tym kompletnie liczę na waszą pomoc. Dobry TV w rozsądnej cenie. "Fachowcy" w sklepach RTV znają się tyle co ja na balecie czy innych tańcach, sprawiają dobre pozory a po za tym nic. Nie musi mieć jakiś bajerów, do salonu 8x4m. A może ktoś ma jakąś hurtownie lub siedzi w branży ?

Pozdrawiam

jaki budżet ?

tv bedziesz ogladał na wprost czy z boku?

matryca VA czy IPS?

Ostatnio też miałem podobny dylemat co Ty. Zdecydowałem się kupić Panasonica TX55CX400. W chwili obecnej jestem zadowolony, bardzo dobra jakość obrazu nawet zwykłych kanałów naziemnych. Jestem pozytywnie zaskoczony tym TV. Film w 4K robi świetne wrażenie.

z całym szacunkiem do firmy ale panasonic się skończył na modelach DT, WT i AS modele zeszłoroczne i z tego roku to porażka

Ja mam Sony W805C . Model sprzed roku, ale bardzo dobry.

bardzo dobry model teraz jest dostępny W809C

LG 55UH8507 - kozak, teraz już sporo tańszy niż na początku więc nic tylko brać :)

za ta cenę wolałbym oleda LG 55EG910V

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oled zaczyna sie od 10k (dobry) za 6000 kupujesz 55UH8507, ma web os 3.0 (super system) i wszystko co trzeba. Nie kupuj Sony bo Android w tv to porazka.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sony android dobrze śmiga w philipsie to porażka


testowałem dwa oledy 930 i 910

930 lipa 910 daję rade i cena 6tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie android to smiec i wiecznie sie aktualizuje. Ten 910 to model sprzed dwoch lat? Myslalem o nim, ale wybralem 8507:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawiłem się sony w755 807c i 809c i z zadnym nie było problemu za to w phlipsach działy sie cuda nie zależnie od modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też miałem podobny dylemat co Ty. Zdecydowałem się kupić Panasonica TX55CX400. W chwili obecnej jestem zadowolony, bardzo dobra jakość obrazu nawet zwykłych kanałów naziemnych. Jestem pozytywnie zaskoczony tym TV. Film w 4K robi świetne wrażenie.

A jednak Panas :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany sam się zastanawiam nad tv do sypialni bo na razie do salonu szkoda mi kasy na etapie wykańczania domu. Koniecznie Sony i coś natywnie 100 , 120 Hz. Wybór padł na model KD-49X8309CB. Dobre to to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę swoje 3 gr o tv PHILIPS 49PUS6561/12. Sprawiłem sobie w media markt cena 3050zł dnia 1grudnia, co by na święta oglądać kewin sam w domu na nowym tv :grin::grin: TV podobał mi się oglądałem kilka razy, magik z działu zachwalał jak by był ze złota. pierwsze 7 dni działał bez zarzutu (7 dni na zwrot) 8 dnia przestało działać wifi następnie zaczął mieć problemy z włączaniem tzn włącza się i wyłącza średnio z 20 razy i zaczyna działać. dzwoniłem do media marktu, dali mi nr do philipsa tam dostałem już 3 różne softy i na każdym to samo. Wiesza się strasznie co chwile wali błędami z jakiś aplikacji. Ma ktoś wiedze jak im to oddać i dostać zwrot pieniędzy bądź wymienić na inny model? Generalnie tv już mi na tyle napsuł nerwy że po świętach odwiedzę tego buca co mi go zachwalał i chyba napie.... mu tym telewizorem. Poprzedni tv samsung działa już 7 lat bez najmniejszego problemu. także nie kupujcie philipsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do czego jest Twój post ?

Edytowane przez alvaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...