Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] avant / s-line / gwint / 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przedstawiam mój pierwszy samochód, Audi A4 B7, 2.0 TDI Avant z 2006 roku. Auto kupione w październiku ubiegłego roku od klubowicza, który dołożył masę fajnych rzeczy, m. in. zewnętrzny s-line, wydech z 2.7tdi, rns-e. Samochód jest po swapie pompy oleju, oprócz wymian eksploatacyjnych nie sprawia problemów :D

32510629363_2760e8287b_z.jpg 

Wyposażenie:

  • elektryczne szyby
  • kolor LZ7L
  • s-line zewnętrzny
  • sportowe, podgrzewane fotele, skóra+alkantara
  • bixenon
  • czujnik deszczu
  • tempomat
  • kolorowy fis
  • trójramienna, multifunkcyjna kierownica s-line z B8
  • podłokietnik
  • światła do jazdy dziennej DRL
  • CLH
  • RNS-E
  • zmieniarka CD
  • tylne czujniki parkowania

 

Mody:

 

  • gwint Vogtland
  • felgi RS4 19" 9J ET29 + opony Laufenn S Fit EQ 225/35r19
  • wymiana foteli ze sportów materiałowych na sporty skóra z alkantarą
  • ledy postojówek i podświetlenia rejestracji od Tomnika
  • zaślepka zamiast tylnej wycieraczki
  • korekta lakieru w "NIe mam czasu, myję auto"

 

Plany:

 

  • renowacja przednich lamp oraz wywalenie pomarańczowych kierunków
  • ledy do lamp tylnych od C6
  • nowe obszycie gałki zmiany biegów i nakładki ręcznego
  • dekory piano black
  • dokładka cupra (czeka w garażu na montaż)
  • końcówki wydechu Ulter 90mm (jeżdżą już miesiać w bagażniku :decayed: )
  • większe hamulce

Fotki:

33169677332_d2f15738dd_z.jpg 

33169677022_fc8789c767_z.jpg 

32942303090_c56db5d4b7_z.jpg 

33169676632_832eae3ab2_z.jpg 

33169676352_c1b317ca1a_z.jpg 

tak siadła nowa felga na gwincie, przód docelowo pójdzie jeszcze w dół, natomiast tył trzeba podnieść bo przy trójce pasażerów zaczyna się problem z tarciem opony o nadkole

33197088301_6188fc465b_z.jpg 

33169675662_bd35a96554_z.jpg 

tak wygląda samochód na nowym setupie po przejechaniu kilkuset metrów drogą gruntową :decayed:

33197087281_b2daa71360_z.jpg 

Edytowane przez MrLukasz

Opublikowano

Ładna, zazdroszcze alcantary :oczko: zanim załozysz dekory Piano nałóz sobie jakas powłoke na nie bo starsznie szyko się rysują, pomysl o czarnym suficie ;) ogólnie fajna !!! :good:

Opublikowano

Fajna sztuka! Z każdym następnym tematem i bliższym przyjrzeniu się zdjęciom coraz bardziej przekonuję się do nadwozia w wersji kombi... :)

Bezawaryjności!

Opublikowano

Bardzo ładne kombi.....

Pozdrawiam

Opublikowano

Jestem pod wrażeniem :D Dobrze siadła fela :hi:

Opublikowano

Kozaczek :kox: :kox: :kox:

Cieszę się że furka trafiła w dobre ręce i nie sprawia problemów :wink: :wink: :wink:

Bezawaryjności życzę i powodzenia w dalszych modach. Dużo tego już chyba nie zostało bo wiele rzeczy było zrobione :P :P :P

Opublikowano

ładna sztuka :wink:

felgi 18??

Opublikowano

Fajny Avant. Świetnie wygląda na tej feldze :naughty:

Opublikowano

Piękny Avant :good: Środek widzę będziesz miał taki sam jak w mojej poprzedniej A4 (Alcantara + Piano Black) :kox: tego właśnie teraz mi brakuje w obecnej.

Widzę, że dorwałeś foteliki w dobrym stanie ;) Dobrze też wygląda koło przy tym kolorze i z dodatkami w chromie :good:

Pozdrawiam i życzę bezawaryjności :hi:

Opublikowano

ładna sztuka :wink:

felgi 18??

No raczej 19 :) , masz w modach napisane - felgi od rs

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Bardzo ładne auto :) i te fele...

Opublikowano

Witaj!

Piękne auto!

Mody widzę konkretne :D

Jak już idziesz na całość to wrzucaj czarny sufit, zwłaszcza, że do avanta łatwiej :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

ładna sztuka :wink:

felgi 18??

No raczej 19 :) , masz w modach napisane - felgi od rs

Sorry, teraz widzę ze jest napisane 19' z rs'a xD

Tez szukam takich właśnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładny. Ślicznie felgi

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kozacki Avant a to koło jednak ponadczasowe i pasuje tu idealnie :good:

Opublikowano

Świetnie wygląda ,duża zasługa to odpowiednie koło , masz ori Rs4 z ET 29 , mam prosbe ,moglbys zrobis zdjecie z tylu tak by bylo widac przod i tyl chodzi mi dokladnie o to czy przod bardziej wystaje od tylu?mam na mysli koła oczywiscie, A tak przy okazji obciera ci z przodu przy skrecie?

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie ;)



Świetnie wygląda ,duża zasługa to odpowiednie koło , masz ori Rs4 z ET 29 , mam prosbe ,moglbys zrobis zdjecie z tylu tak by bylo widac przod i tyl chodzi mi dokladnie o to czy przod bardziej wystaje od tylu?mam na mysli koła oczywiscie, A tak przy okazji obciera ci z przodu przy skrecie?

felga z tyłu kończy się na równi z rantem nadkola, natomiast przód wystaje poza nadkole, nie wiem ile dokładnie, ale różnica jest zauważalna na pierwszy rzut oka. Przód przy ustawieniu jak na fotkach nie obciera w ogóle (34cm od rantu nadkola do środka koła)

Jeśli chodzi o fotki to znalazłem coś takiego

15583162.jpg

nie mam możliwości zrobienia lepszej bo teraz samochód lata na zimowym kole

wrzucam też fotkę od tyłu z pierwszego postu w pełnej rozdzielczości, jak się dobrze przyjrzysz to widać, że felga z przodu lekko wystaje

https://www1.picturepush.com/photo/a/15583163/img/Picture-Box/Zdj%C4%99cie-30.10.2016%2C-11-23-07.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

w końcu letnie koło :banan:

32942626940_46581d2d81_z.jpg 

32942626820_c824d80da0_z.jpg

32942626140_34e490b194_z.jpg 

poprzedni komplet letniaków idzie na sprzedaż, jeśli ktoś jest zainteresowany to śmiało pisać ;)

33325193885_c1eff57709_n.jpg

Opublikowano

Kółko ładne, chyba minimalnie niżej z przodu by sie przydało:oczko:

Opublikowano

Ponadczasowy wzór :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.