Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C6 3.0 TFSI by DeVi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Forumowiczów :)

Po dwóch Audi S3 8L i 8P przyszedł czas na coś większego i w końcu V6

Audi A6 C6 3.0 TFSI CCAA 2011r

Wyposażenie dość długie, niewielki przebieg 80tys, auto sprowadzone za wielkiej wody
W skrócie :
APR stage 2 : 380 i 480NM ( będzie ponowne strojenie)
Hamulce Audi RS5 ( wiercone 365x43mm oraz 330x22mm)
Zawieszenie gwintowane KW
Replika Vossen CVT 20x9 i 20x10
Wydechy końcowe by MGmotorsport
Kierownica i gałka Sline 2015r
Przedni grill RS6

Plany co do auta są dalej, od wiosny ruszymy dalej :)

9ed9cfcc3ce91b8b.jpg

ce182c7e8e835e52.jpg

325532f69d0cb396.jpg

73fcd27c0ef5da36.jpg

474b3e02867c6e36.jpg

2be1f352755dbd50.jpg

6cf8d29c4a3f2ec1.jpg

204013390b541c38.jpg

b3a5e055c75105da.jpg

bb8fae8159150bd9.jpg

Opublikowano

Wygląda zacnie! Silnik na +! Wypas na +!

Z chęcią będę obserwował temat jak auto będzie się 'rozwijać' :)

Opublikowano

Piękna, zawsze byłem zdania że do c6 w sedanie najlepiej pasuja felgi od rs4 b7 19 ale kwestia gustu. Powodzenia

Opublikowano

Widziałem to auto na allegro. Jest piękne :)

Opublikowano

petarda auto :)

Opublikowano

Dokładnie. Było do sprzedania , jesteś nowym właścicielem czy odwidziało ci sie sprzedaż ????

Dla mnie to fotele do wymiany rs lub s i będzie malina

Opublikowano

Bardzo ładna C6stka!

Mimo wszystko widziałbym tutaj 4 koncówki układu wydechowego :)

Opublikowano

Fotele przednie musowo do wymiany :) piękne a6 :)

Opublikowano

Znana sztuka z allegro.

PS To Ty dzwoniłeś do mnie w sprawie strojenia od nowa STAGE 2 3.0TFSI ?

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Piekna bryka tez mam 3.0 tfsi. Też chętnie bym zrobił soft w moim.

Opublikowano

piekna gablota, tez ja obserwowalem na allegro


Piekna bryka tez mam 3.0 tfsi. Też chętnie bym zrobił soft w moim.

to dzwon do gregor10 on sie pasjonuje 3.0tfsi

Opublikowano

Auto znane ,lubiane ciagle dopieszczane i pucowane :) kupione od wspolnego kolegi , robi robote na zywo ,jedzie i hamuje jak powinno . Rob stage 8 bo moje 2.0 Cie objedzie po stage 11 :P

Opublikowano

wnętrze bajka, silnik marzenie nic tylko nabijać km

Opublikowano

piekna gablota, tez ja obserwowalem na allegro

Piekna bryka tez mam 3.0 tfsi. Też chętnie bym zrobił soft w moim.

to dzwon do gregor10 on sie pasjonuje 3.0tfsi

Niestety za wysoka cena jak dla mnie. Myślę nad softem u rogala w rperformance
Opublikowano
  • Autor

Odnośnie wnętrza kolorystyka mi odpowiada,na żywo kolor jest ciemniejszy niż na zdjęciach ale zmiana nie jest prosta bo boczki trzeba rownież wymienic a sa w nich led podświetlenia itd.. a półka bagażnika jest w kolorze rownież toffi, zgodzę sie i rownież mi to przeszkadza,ze te fotele słabo trzymają ale miałem okazje jeździć w fotelach s6 czy rs5 i oprócz "look" to wcale nie sa jakoś komfortowe, przedewszystkim pozycji i trzymania na boki niz zwykle s-line narazie wnętrze zostaje ale temat zawsze do zastanowienia.

Gregor10 nie to nie Ja dzwoniłem w sprawie ponownego strojenia jedynie wcześniej pytałem jak wyglada stage1 /2 czy 2+ kosztowo.

Auto najpierw dostało końcowe wydechy MG i pojechało do Best Performance na stage 2, seria z wydechamk pokazała 306HP, po montażu mniejszego kolka kompresora lecz strojenie odbyło się przy 35stopniach i chłopaki z Best stwierdzili,ze jest mało sensowne po lajtowym strojeniu wyszło 380HP i 470NM,ale pierwsze co siedzi mi w głowie to ponowne strojenie 400+ lub jeszcze montaż downpipes lecz nasz rynek jest ubogi w kupno gotowych downpipes jedynie na miejscu u tunera :)

Opublikowano

Tak czy inaczej, za***iście sie prezentuje :good::hi:

Opublikowano

Odnośnie wnętrza kolorystyka mi odpowiada,na żywo kolor jest ciemniejszy niż na zdjęciach ale zmiana nie jest prosta bo boczki trzeba rownież wymienic a sa w nich led podświetlenia itd.. a półka bagażnika jest w kolorze rownież toffi, zgodzę sie i rownież mi to przeszkadza,ze te fotele słabo trzymają ale miałem okazje jeździć w fotelach s6 czy rs5 i oprócz "look" to wcale nie sa jakoś komfortowe, przedewszystkim pozycji i trzymania na boki niz zwykle s-line narazie wnętrze zostaje ale temat zawsze do zastanowienia.

Zawsze można obszyć fotele z s czy rs w Twój kolor toffi ;)

Opublikowano
  • Autor

Jest to jakaś myśl, żeby obszyć w indywidualny kolor zobaczymy :)

Do tej pory auto w Californi jak i w Polsce nie jeździło zimą, zakupiłem komplet 19 oraz nowych opon, szybka przymiarka oczywiście potrzebny dystans lecz ciągle się zastanawiam czy nie lepiej żeby przezimowało pod kocem :D

9cd58f6db67ef1a3.jpg

8e095df54d493d4f.jpg

Opublikowano

lecz ciągle się zastanawiam czy nie lepiej żeby przezimowało pod kocem :D

a gdzie ta frajda na śniegu? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.