Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Gaśnie przy starcie


bulizzor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna mam problem z odpaleniem samochodu. Po przekreceniu kluczyka samochod odpala i po sekundzie gasnie. Dzis z rana załapał dopiero za 5 razem i dodatkowo przygazowalem. Jak juz załapie to luzik nie gaśnie. Zauwazylem tez ze zaczęły lekko falować obroty jak na światłach się stoi tak choćby mial lekką zadyszkę - lekki przysiad obrotow i potem juz ok. Moze miec to związek ze zblizającą sie wymianą rozrządu tym samym pompą paliwa? Czy moze ma to związek z przepustnicą? Dzieki za rady. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat bardzo dogłębnie, bo miałem ten sam problem co Ty. Odpalał i gasł po 1 sekundzie. Najlepiej podpiąć VAG-a i zobaczyć co będzie. U mnie też kontrolki gasły i auto mimo to gasło. Okazało się że immo zniekształca sygnał lini W (kontrola oscyloskopowa). Powodowało to błąd w serowniku komputera -> sterownik silnika zablokowany. Ale najlepiej zobaczyć co będzie VAG-iem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello:) ja mam podobny problem. odpalam i gasnie odrazu. dzisiaj mialem juz troszke wiekszy problem z odpaleniem w pewnym momencie byl;o tak ze wogole nie lapal jakby sie zalal, dopiero jak wcisnalem gaz do konca i odpalalem wtedy dopiero zaskoczyl i juz chodzil. jak jest cieply to musze go bez dotykania pedalu gazu odpalac bo inaczej po sekundzie zgasnie. sprawdzalem vagiem i wyskoczyly mi trzy błędy.

561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki

nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie

17978 Moduł sterujący zablokowany

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

670 Czujnik zespołu przepustnicy-G127

nieprawidłowy sygnał - BŁĄD SPORADYCZNY

moze to pomoze w rozwiazaniu naszych problemow

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bulizzor jeśli chciałbyś się zVag'ować to przyjedź na spocik do Bielska-Białej albo uderz do kolegi Wojtekce, jest to kolega z Chybia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello:) ja mam podobny problem. odpalam i gasnie odrazu. dzisiaj mialem juz troszke wiekszy problem z odpaleniem w pewnym momencie byl;o tak ze wogole nie lapal jakby sie zalal, dopiero jak wcisnalem gaz do konca i odpalalem wtedy dopiero zaskoczyl i juz chodzil. jak jest cieply to musze go bez dotykania pedalu gazu odpalac bo inaczej po sekundzie zgasnie. sprawdzalem vagiem i wyskoczyly mi trzy błędy.

561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki

nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie

17978 Moduł sterujący zablokowany

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

670 Czujnik zespołu przepustnicy-G127

nieprawidłowy sygnał - BŁĄD SPORADYCZNY

moze to pomoze w rozwiazaniu naszych problemow

dzieki i pozdrawiam

moze byc problem z przepustnicą. mozliwe ze trzeba ją bedzie wyczyscic i zadoptowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem taki sam problem tylko jeszcze zapalaa sie dotakowo kontrolka esp jak spadaly obroty. Bylem u mechaniora w Gdyni Szekot nie polecam wyjatkowo opryskliwy gosc wymienil mi czujnik masy koszt 400zl dalej byl problem pozniej mowil ze sonde trzeba wymienic a pozniej jeszcze nie wiadomo co w koncu pojechalem do ASO Audi okazalo sie ze wystarczylo przeczyscic przepustnice i podpiac pod kompa koszt 230 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...