Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] A4 powered by WRC - moja nowa niunia :)


wrc

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie sa ok swieca lepiej niz orginalne moim zdaniem raczej nie paruja ale mam problemy z regulacja dlugich :wallbash: nie wiem czy masz moze ten sam problem?

Nie takiego problemu nie zauważyłem, wyregulowałem mijania, a długie są OK.

CO do tylnych lampek to ostatnio kolega z forum miał całe białe firmy DEPO do sprzedania, co o nich myślicie? Do mojej furki myślałem też nad tymi niemieckimi przyciemnionymi fabrycznie, albo po lifcie.........

a czy uszczelkę chłodniczki oleju też wymieniłeś?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 19:59_________________________________________________

Dokładnie tak jak napisał NOSB, to ten oring ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylne lampy a'la Lexus to zupelna padaka ale to zalezy co sie komu podoba. Mi nie pasuja zupelnie i to szczegolnie do :a4fan:. Jednak i tak mysle, ze bylyby lepsze niz w te, ktore masz w Astrze. Mnie trafia jak jade za samochodem co ma takie swiatla. Bo trzeba sie domyslac czy hamuje czy jeszcze nie :wallbash:. Ogolnie za to to ja bym zabieral dowod rej. :gwizdanie: Ale to tylko moje zdanie :kox:

Dla mnie furka wypasiona ale lampy przednie bym zmienil na ladny xenonek ori :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat swiatel przod tyl sie nie wypowiem bo wyzej juz wystarczajaco je podusmowano dla mnei sa do OUT!!

Ale po tym co zobaczylem na forum Astry to ... mam jakies mieszane uczucia otym co powstanie z tego AUDI. bo dla mnie ta Astra sie nadaje pod remize :gwizdanie: bez urazy to moje zdanie ...ichyba nie tylko moje.

Ale bede sledzil i zobacze co zrobisz z ta fajna marka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat swiatel przod tyl sie nie wypowiem bo wyzej juz wystarczajaco je podusmowano dla mnei sa do OUT!!

Ale po tym co zobaczylem na forum Astry to ... mam jakies mieszane uczucia otym co powstanie z tego AUDI.

Kolego nie wiem czy przejrzałeś cały temat i czy widziałeś astre na żywo. Jeśli nie to nie wiem po co wypowiadasz się na ten temat. To jest temat o audi, a astry już nie ma. I nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem, żeby się komuś nie podobała. Była to praktycznie seria GSI zrobiona ze zwykłej 1.4!!! (poza perłowym metalic-iem i drobnymi dodatkami typu zawias audio i inne). Polecam lekturę całego tematu, a nie tylko pierwszej strony i dopiero proszę się wypowiadać. TO samo tyczy się kolegi, co wcześniej wyskoczył z tekstem o pakowaniu tego co nie pasuje. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wlasnie sie spotkales bo Astra nie trafia w moj gust zupelnie...Znajomy mial czarna GSI ORI i wygladala o ... niebo lepiej :gwizdanie: to jest moje zdanie WRC i nawet czytanie 12 stron o tym ile to wysilku kosztowalo kasy i jak jest podobna do czyjejs tam mnie nie przekona do jego zmiany.

Mi wystarcza zdjecia nic wiecej nie potrzebuje nawet jakbys do srodka V10 wsadzil. Wiec nie musze czytac calosci (chyba po to na 1szej stronie zamiesciles zdjecia z paru lat i modow)

Moge docenic Twoja prace wlozona wto i to ze jestes mechanik-tunner z zamilowania (albo wyksztalcenia bo nie wiem) i to wszystko. Efekt koncowy mnie nie przekonuje.

No a ze forum jest audi to powiedzialem ze poczekam do konca.

Narazie lampy do mnie wogole nie przemawiaja.

I nie chce ogladac Twojej Astry na zywo bo jest mi to niepotrzebne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie furka bardzo ładna, ale lampy przód najgorsze jakie mogą być :thumbdown: To co proponujesz na tył tez kiszka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj takich samych tylko czarnych i jakos bedzie wyglądac ;) Do tego przednie czarne , gleba , felga z srodku czarna , grill ORI z malowaną na czarno obwódką (znaczek w chromie) i to wszystko by sie trzymało kupy :) Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb gleba jest :). A z tymi lampami tylnymi właśnie myślałem nad tymi ciemniejszymi bardziej mi się widzą.

mmcv na pierwszej stronie były zdjecia do 09. 2007 roku, dalej juz były w kolejnych stronach. Ale koniec na ten temat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób tak jak się tobie podoba :wink4: masz ,auto, pomysły i się dzieje, to jest tuning.Gust _to twój samochód. :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te po lewej jakies 200 zł w uzywce. Sam miałe takie kiedys.Na allegro są z 3-4 komplety i najtansze z nich około 280 zł. Wdg mnie lepiej z tych dwóch wyglądają te po prawej. A moze kup sobie po prostu po drugim lifcie ? Wdg mnie są najładniejsze i najlepiej pasują do tego autka :) Ale to kwestia gustu ;)

tutaj to tych drugich :

http://moto.allegro.pl/item519263093_lampy_tylne_swiatla_audi_a4_od_depo_okazja.html

Równiez z 3 komplety do 300 zł. Wiec czemu piszesz ze niedostepne ?

Chyba ze chcesz to moge Ci shandlowac moje ledy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna furka kolorek ten sam co moj, lampki przod mogly byc inne poza tym ok

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ec5a0b2d270a991d.html

A tak wygladaja te drugie proponowane czarne lamki tylnie na autku w tym kolorze :>

lub daj takie lampy tez ladnie wygladaja:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4ba5502323c5d062.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zabrac głos w tym wątku, nie chce nikogo obrazić, ale wygląd Astry to tragedia, z przerażeniem patrzylem jak ktos moze cos takiego z autem zrobic, mimo wysilku i czasu... straszne...

podobnie jak jeden z przedmówców, boję się o to b5 bo coś czuje ze to bedzie kolejna tragednia podobna do astry i że bede wysyłał znajomym na wszelkie sposoby linki do tego auta, zastanawiając się co tkwi w człowieku że ma taki pomysł, charakter i gust...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zabrac głos w tym wątku, nie chce nikogo obrazić, ale wygląd Astry to tragedia, z przerażeniem patrzylem jak ktos moze cos takiego z auta zrobi, mimo wysilku i czasu... straszne...

podobnie jak jeden z przedmówców, boję się o to b5 bo coś czuje ze to bedzie kolejna tragednia podobna do astry i że bede wysyłał znajomym na wszelkie sposoby linki do tego auta, zastanawiając się co tkwi w człowieku że ma taki pomysł, charakter i gust...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...