Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie lpg do 163km


ocb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem Was prosić o pomoc w doborze instalacji. Byłem w dwóch warsztatach u mnie w mieście. Jeden z nich polecił mi stag, drugi natomiast poinformował mnie że na stagu są problemy z dławieniem w czasie przyśpieszania z racji tego że nie da się go tak wysterować jak lpgtech. Chciałbym mieć solidną instalacje, raczej by na niej nie oszczędzał. Chcę uniknąć problemów że coś nie działa tak jak trzeba, że nie ma mocy, że trzeba wysterować itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi natomiast poinformował mnie że na stagu są problemy z dławieniem w czasie przyśpieszania z racji tego że nie da się go tak wysterować jak lpgtech.

Bzdura...

Wejdź na LPG Forum i napisz do forumowicza Mirosław jeśli jesteś z Zamościa i Ci ogarnie LPG jak należy. Chyba że chcesz to mogę ci podać nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam staga mam program i jakoś nie ma dławienia :P kto Ci takich głupot naopowiadał :D

stag qbox i brc to były jedyne lpg jakie brałem pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi powiedzieli w jednym z lokalnych serwisów. Czyli na stagu nie muszę się obawiać żadnej turbo dziury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej turbo dziury? :facepalm: Mam staga i obsługuje ponad 200 KM w moim 1.8T i żadnego dławienia nie ma. Ciągnie od samego dołu do mocy maksymalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcami, STAG jest spoko, jeżeli gazownik mówi że coś może być nie tak to najzwyczajniej jest po prostu słabym gazownikiem ;)

kumaty człek ustawi wszystko, wiem po sobie bo ze stagiem miałem sporo problemów, a okazało się że trzeba było kogoś kto poświęci czas na to co najważniejsze czyli prawidłowe strojenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam staga w dwóch autach 1.8t i spisują się bardzo dobrze.

Zresztą montuje tylko staga.

Sam sterownik to nie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...