Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie orientuje się ktoś lub zna jakiś dobry warsztat w Lubelskim, który montuje gaz. Chciałbym zamontować w audi A6 C6 2.4. potrzebuje kogoś sprawdzonego kto zna się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, a jest w Zamościu dobry mechanik od zawieszenia który montuje elementy zgodnie ze sztuką tj. nie skręca wszystkiego na max na podniesionym aucie?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie znacie jakiegoś dobrego wulkanizatora w Zamościu bądź okolice. Mam problem z kołami i nie wiem co jest przyczyną opony czy też felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pieterb napisał(a):

Ale to żaden z okolicznych nie daje rady czy co? Czy nie byłeś jeszcze u żadnego

Przypadłość audi a4 B8 wibrację jak tylko wskazówka wejdzie na 120km/h Kupiłem felgi 18 i opony roczne Goodyear. Wymienione w tym b8 prawie już wszystko wahacze bo były wybite, łożyska na skrzyni dwumas bo z nim też były problemy. I jest dużo lepiej ale opony wcześniej nie wydawały żadnego dźwięku teraz dziwnie zaczęły huczeć jakby coś na nich było albo nie wiem już sam. Bicia przy hamowaniu nie ma więc piasty raczej dobre. Felgi były na prostowaniu nawet, ale nie wiem czy gość dobrze zrobił bo jedna po prostowaniu ma praktycznie tyle samo odważników co wcześniej, może opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja bym się udał do swych różnych firm wulkanizacyjnych na sprawdzenie kół/opon. Oczywiście nie robić nic i sprawdzić czy ewentualne diagnozy się potwierdzą lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pieterb napisał(a):

Ok, ja bym się udał do swych różnych firm wulkanizacyjnych na sprawdzenie kół/opon. Oczywiście nie robić nic i sprawdzić czy ewentualne diagnozy się potwierdzą lub nie.

Szkoda że u nas nie ma nikt raczej maszyny z tym testem drogowym, na takiej jest najpewniejsze sprawdzenie bo jest ta rolka dociskowa. Najbliżej pewnie lublin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no szkoda.

To może udaj się do lu.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś warsztat godny polecenia który zamontuje zawieszenie gwintowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Damian2712 napisał(a):

Cześć, spotykacie się jeszcze?

Od dawna już nikt tu się nie uruchamiania, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pieterb napisał(a):

Od dawna już nikt tu się nie uruchamiania, niestety.

Jestem nowy z Zamościu, zajechałem wczoraj pod kino, pusto, obleciałem parkingi, pusto 🙈 szkoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no szkoda ale co zrobić.

Jedynie co może polecić to jak masz FB to tam była taka grupa audi którzy się często umawiali na takie spotkania. Nie wiem czy nadal tak jest bo ja FB wywaliłem i straciłem kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu z czasem ekipa się wysypała 🥲 i ogólnie tylko ja przyjeżdżałem. Niby mieli przyjechać, ale w sumie to nikt nie dojeżdżał, a szkoda, bo kiedyś fajnie było, bo trochę się podyskutowało doradziło ewentualnie tu tam zajrzało. Ogólnie zapraszam jak ktoś ma czas wpaść na ogólnopolski zlot tam to jest klimat i dobra zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częśc ludzi powyrastała, część pozakładała rodziny, pewnie sporo z nas posprzedawało samochody... Obecne pokolenie już praktycznie nie siedzi na forach, wszystko przerzuciło się na FB i tamtejsze grupy. A faktycznie fajnie było, można jeszcze kiedyś spróbować się spotkać, sporo wcześniej ustalić termin, zrobić listę obecnych... Pewnie kilka osób by się znalazło. Ciekawe ilu z nas ma nadal A4. Ja niezmiennie jeżdżę tym samym A4 B6 1.8T od 9 a zaraz będzie 10 lat. Lubię to auto i obecnie cięzko zmienić na coś do da tyle frajdy, bezpieczeństwa i ekonomii (LPG).
Pozdrawiam wszystkich starych i nowych forumowiczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie od nie dawna mam a4 ale jestem fanem audi i od ponad 10 lat mam 80 b4 a wcześniej z 5 lat b3 i bywałem na wielu spotkaniach fanów audi i nie tylko. Leciwy już że mnie jegomość ale chętnie bym wpadł. Moze na ogólnopolski zlot uda mi się wpaść, zobaczymy co wyjdzie z planów.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...