Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele A4 B8 S-line w B5?


BrillantQuattro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie, chcialem was podpytac czy rzezbil ktos z was fotele z A4 B8 S-line do B5, dorwalem za przyslowiowa "flaszke" fotele wlasnie z B8 i chcialbym to upchnac do mojej B5, o ile z przodem to nie problem, bo wystarczy wstawic mocowania szyn jak chocby w rajdowkach pod kubelki, to czy moze orientuje sie ktos jak wyglada spasowanie kanapy? Nie przywiezli mi jeszcze tych foteli, ale ciekawi mnie czy ktos moze juz cos takiego probowal zrobic? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy z przodem będzie tak łatwo, bo właśnie jest szyna a podłoga w b5 nie jest płaska

tył z pewnością nie mała rzeźba, o ile wogóle spasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodem do ogarnięcia ;) bo mocowanie zrobie jak pod kubelki w rajdowkach, kazdy kubel tez ma mocowanie "na plasko" postaram sie ogarnac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile przód ogarniesz moze jakos, to z tyłem raczej bedzie problem zrobic to aby miało ręce i nogi...

Ewentualnie tył obszyć na wzór przednich od B8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalem tez, ze gdyby jednak nie udalo sie wcisnac kanapy to, zeby sprobowac przerzucic obicie na stara kanape (ori B5) bo wymiary podobne :) bede rzezbil, moze cos sie uda ogarnac :) bede robil fotorelacje z postepow pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na fotorelacje :D p&p obicie z b8 na b5 bedzie pewnie wygladac jakbys pokrwce zalozyl... tapicer bedzie na pewno potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znajdziesz jakiegoś w miarę taniego tapicera którzy przerobi tył pod B5 bez przekładania materiału na starą kanapę. A tak w ogóle to jakie to fotele? Skóra? Materiał? Daj zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się, da radę bez większej rzeźby zamontować fotele z pamięcią z B6 do B5? Instalacje pod elektryczne mam zrobioną, tylko o pamięć głównie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje sama pamiec jako taka jest we fotelach. Jak doprowadzisz prad do foteli powinno wszystko działać.

Nie daję sobie głowy uciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się, da radę bez większej rzeźby zamontować fotele z pamięcią z B6 do B5? Instalacje pod elektryczne mam zrobioną, tylko o pamięć głównie chodzi

b6 ma tak samo rozwiazane mocowanie i szyny fotela jak b8 czyli chlastanie ulepianie i spawanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...