Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t AEB


fincz12

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm, chcialbym sie do wiedziec czy samym programem osiagne jakis przyrost mocy i czy to bedzie bezpieczne dla silnika i podzespolow ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od stanu silnika i osprzętu. Tak to na spokojnie te 180PS bez problemu się robi. Jak coś mogę wystroić Tobie auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie spisuje sie dobrze ale mam auto tydzien wiec duzo niemoge powiedziec . Po zmianie programu bedzie trzeba wymieniac podzespoly typu doloty,wtryski czy te co sa wystarcza ,zakladajac,ze sa w dobrym stanie ?Jaki koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270907-etapy-budowy-i-podnoszenia-mocy-w-18t-kompendium/

Tutaj jest wszystko napisane.

Do 200 kucy teoretycznie sam soft wystarczy, ale są zalecenia typu:

-wyrzucenie katalizatora

-jakieś większe wtryskiwacze np. od BEX'a (190 konnej wersji)

-i jakimś wydajniejszym intercoolerem


@edit

Ja u siebie mam soft na jakieś 200 koni. Wybebeszyłem katalizator aby się na przeglądach nie czepiali. Wygląda jak wygląda tylko nie ma środka.

Dodatkowo mam założony zawór DV od FORGE. Napewno jest mocniejszy od seryjnego. I tyle. Śmigam .

W przyszłości planuje wryski dorwać od BEX'a i faktycznie pomyślę nad tym intercoolerem co można zrobić za małe pieniądze.

Edytowane przez kaman5151
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt wgrania programu ?

Podłączam się pod pytanie, jestem z Warszawy i mam zdaje się dość zdrowy silnik (żwawy i nie żre oleju) z kompletnym Super Sprintem Magnum - ktoś sprzedawał gotowy komp pod 180 koni, ale chyba jednak wolałbym to wystroić, jeśli byłyby to rozsądne koszta :)

Edytowane przez Jurij Lasic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede zakładał nowego tematu wiec napisze tutaj, składam właśnie b5 AEB założyłem turbine hybrydową na 220-230 koni i DP. Tylko jest taki problem że zmieniam prace i soft musze odłożyć na później. I teraz pytanie czy moge jezdzic takim autem na seryjnym sofcie czy miesznaka bedzie za uboga i istnieje mozliwość wypalenia tłoków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się czy stroi ktoś AEB na śląsku? Bo nie widzę od dłuższego czasu odpowiedzi, a obdzwoniłem już parę tunerów i wszyscy tylko stroją fabrykę i nic ponad, a niektórzy auta tylko po 2000r :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś stroi AEB na dolnymśląsku? myślę o granicach 200km na serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...