Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wysoka temperatura i gotowanie płynu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

już niedługo go odbieram jeszcze katy nowe i kosmetyka i za tydzień powinien być u mnie mam nadzieje ze się będzie spisywał:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak co mam całego ASN na graty co prawda z a6 ale jest wszystko.

Opublikowano

Nie potrzeba , silnik w aucie czekał na nowe katy , dotarły , są zamontowane , rozrząd doregulowany i ASN wkrótce wraca na drogi :)

IMG_20170406_184400.jpg

IMG_20170406_140336.jpg

Opublikowano

:thumbup1: świeci się jak psu ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam po dłuszej przerwie asn już odebrany dawno od waskivwa jak do tej pory zrobiłem ok 400 km i jest wszystko spoko nie bierze oleju płynu chłodniczego żadne checki nie wyskakują po 1000km jestem umówiony na zmiane oleju na razie nie jeżdżę zbyt dużo z braku czasu ale jest ok skupiam się na tą chwile na detalingu auta weszło pare nowych  rzeczy i pare zostało naprawione mam nadzieje ze jako pierwszy tulejowany asn w Polsce będzie się spisywał temat można obserwować na

 

Edytowane przez djjary

Opublikowano

Oby auto służyło i dawało radość :)

Jaki był łączny koszt naprawy silnika? +/-

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

panowie jak odpowietrzyć układ chłodzenia w naszych ASN-ach bo uwalił mi się zbiorniczek wyrównawczy i wyciekło sporo płynu za nim zauważyłem o co chodzi. Zbiornik już wymieniłem ale z tego co kojarzę to trzeba teraz odpowietrzyć układ 

Opublikowano

Ja tez wymieniałem ale nic nie odpowietrzalem. Jest śrubka na imbus za termostatem od samej góry gdzieś czytałem że tam się odpowietrza. Zawsze się zastanawiałem do czego służy. Spróbuj.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam to samo silnik asn 3.0 pęknięcie na 6 i 2 cylindrze silnik rozebrany planuje to naprawić ale nikt nie zna tematu i każdy ta sama opinia nowy silnik/blok nie da sie nie umie dlatego potrzebuje potrzebuje pomocy od kogoś kto to robił i wie gdzie moge to zrobić i jak to wygląda w praktyce najlepiej kontakt tel bo czasowo najszybszy jestem z bytomia auto rozebrane na swierklancu telefon do mnie 533533634 a do kolegi który pomaga mi w naprawie +48 515 179 223 śmiało dzwonić jak ktoś brał udział w naprawianiu tego bloku bo potrzebuje namiary na kogoś kto zna ten silnik i jest w stanie go zreanimować. Pozdrawiam ;D

Opublikowano
18 godzin temu, Kluku96 napisał:

Mam to samo silnik asn 3.0 pęknięcie na 6 i 2 cylindrze silnik rozebrany planuje to naprawić ale nikt nie zna tematu i każdy ta sama opinia nowy silnik/blok nie da sie nie umie dlatego potrzebuje potrzebuje pomocy od kogoś kto to robił i wie gdzie moge to zrobić i jak to wygląda w praktyce najlepiej kontakt tel bo czasowo najszybszy jestem z bytomia auto rozebrane na swierklancu telefon do mnie 533533634 a do kolegi który pomaga mi w naprawie +48 515 179 223 śmiało dzwonić jak ktoś brał udział w naprawianiu tego bloku bo potrzebuje namiary na kogoś kto zna ten silnik i jest w stanie go zreanimować. Pozdrawiam ;D

Masz kilka postów powyżej.Waskivw w Czeladzi.Skontaktuj się z nim.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.