Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5[AFN] 110KM-brak mocy, błąd 575.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio przy przyciśnięciu troszkę pedała gazu napotkał mnie nie mały problem,autko nagle straciło moc przy wciśnięciu pedała gazu jakby coś je hamowało.

Po podłączeniu VAGa pokazuje błąd :00575 - Intake Manifold Pressure 17-00 - Control Difference.

zrobiłem log dynamiczny z 11 grupy.

Grupa 011: http://vaglog.pl/log-011_9mPba.html

po skasowaniu błędu autko zbiera się jak przed problemem lecz po przekroczeniu 4k obrotów znowu traci moc.

Jest też jeszcze jeden problem ze wskazówką obrotomierza, pokazuje zaniżone wartości, przy obrotach na komputerze 4200obr. na blacie ledwo 3 tys. przekroczyła, czasem też jakby zamarzała w miejscu , silnik wchodzi na obroty bądź z nich schodzi a ona stoi w miejscu przez kilka sekund.

Opublikowano

mialem ten sam problem zaraz po zakupie auta,

wiele tamtow na forum wskazuje na zapieczona geometrie lub nieszczelnosc na wezykach, u mnie pomoglo lekkie skrocenie niektorych wezykow bo byly sparciale na koncach i rozruszanie geometrii strzykawka, Od tamtej pory blad sie nie pojawil chociaz wiem ze to moze byc chwilowe rozwiazanie. Poki co staram sie jezdzic w miare dynamicznie i od czasu do czasu pokrecic auto wyzej i jest ok.

Edytowane przez pdk

Opublikowano

Cześć

Zgadzam się z przed mówcą.

Wymień wężyki podciśnieniowe,rozruszaj gruszkę podciśnieniową sprawdź czy nie przerdzewiała.

Opublikowano

Kolejny temat o trybie awaryjnym.

Tryb awaryjny może być spowodowany przez:

-Nieszczelne wężyki podciśnienia

-Nieszczelność dolotu

-Niesprawny N75

-Siadająca pompa vacum (niskie podciśnienie)

-Niesprawny przepływomierz

-Zapieczona geometria turbiny

Edytowane przez Hezen

Opublikowano

Kolejny temat o trybie awaryjnym.

Tryb awaryjny może być spowodowany przez:

-Nieszczelne wężyki podciśnienia

-Nieszczelność dolotu

-Niesprawny N75

-Siadająca pompa vacum (niskie podciśnienie)

-Niesprawny przepływomierz

-Zapieczona geometria turbiny

Czyli podsumowując. Jak się nie znasz - oddaj do mechanika.

Opublikowano

Ogólnie rzecz biorąc jak ktoś się nie zna to się zgadzam.

Ale jak ktoś jest kumaty, ma podstawowe klucze i narzędzia to samemu można to ogarnąć.

Ja nie jestem mechanikiem, lubie się zająć technicznymi rzeczami oraz znam swoje możliwości i sądzę że nie jest to trudne do zrobienia we własnym zakresie :)

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za podpowiedzi, sprawdzę wszystkie pomysły (w miarę możliwości:),przez Was podane i odezwę się co pomogło, pozdrawiam.

Opublikowano

Mam identyczny problem, jak do tej pory znalazłem nieszczelność na rurze S od turbo bo się poci i słychać syk powietrza jak się depnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.