Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] silberring - gewöhnlicher Audi


ppatryk

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijam już fakt, że na 225/40 auto nie miało siły jechać jak należy

Odnosilem sie do tego :-) Mi też o komfort nie chodziło. Sugerowalbym EOT bo wątek chłopa zapełnimy swoją dyskusją :decayed:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza. Z chęcią zbiorę jak najwięcej informacji w jedno miejsce i przyswoję wiedzę - będę miał szerszy kąt spojrzenia na sprawę z racji doświadczeń innych. :)

Podobają mi się te felgi i chyba takie będę chciał w przyszłości montować.

540x405_audi-a-tdi-avant-sline-s-3004073

Pogrzebałem przed chwilą w swoim archiwum i znalazłem kilka fotek i filmiki jak wracaliśmy 4 samochodami do Polski. :)
Trasa Traben-Trarbach -> Wrocław. Świetna wyprawa. W tym samym czasie jak sprowadzaliśmy moją do Polski mieliśmy jeszcze do przyciągnięcia Golfa IV dla koleżanki. Poza tym Audi A3 8L (to czarne widoczne na jednych z pierwszych zdjęć tematu) szwagierki miała iść na sprzedaż (mieszkali wtedy w Niemczech), bo zmieniła na Megane Cabrio, ale koniec końców nadal została w rodzinie no i czwarty samochód BMW e61 mojego brata, którym ówcześnie się poruszał.
Przejechałem całe Niemcy na jednym baku. Rezerwa dopiero zaświeciła mi się przed Zgorzelcem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już fakt, że na 225/40 auto nie miało siły jechać jak należy

Odnosilem sie do tego :-) Mi też o komfort nie chodziło. Sugerowalbym EOT bo wątek chłopa zapełnimy swoją dyskusją :decayed:

To zmienia postać rzeczy. 205/35 a 225/40 to zupełnie inne opory toczenia. Po przejściu na 205/50 auto dostało skrzydeł. Na spalanie nie zwracałem uwagi bo mało jeździłem ale pewnie tez i palił sporo więcej bo trzeba było deptać bardziej. Tak jak piszesz EOT. Autor będzie chciał coś wiedzieć to zapyta.

Co do spalania to ponoć tak jest ze te nasze ADR'y lubią trasy bo palą wtedy ekonomicznie. No ale tak jak pisałem te 7-7.5 trzeba liczyć. Zależy to pewnie jeszcze od długości skrzyni. Ja mam chyba z tego co pamiętam najkrótszą. Nie chce pisać głupot bo słabo pamiętam ale mam chyba ok 3-3.1 tyś obr jadąc 105 licznikowe (100 gps).

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Właśnie zamówiłem podświetlane kartki nawiewu z polifta i tylne lampy. :)

Kupiłem te lampy:
20140325_124537_zps934fd796.jpg

Chcę przyciemnić ten środkowy pasek i uzyskać taki efekt:

TL_AU_A4_96_DP_LED_RS_H.jpg

Przy okazji z chęcią czekam na pomoc w TYM temacie, ponieważ nie chcę tego popsuć.

Edytowane przez ppatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy wyglądaja jak fabryczne w fiacie siena

Zgadzam się są bardzo podobne, ale uważam, że w takim wzorze będą całkiem ładnie się komponowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ładny - fakt. Ale tutaj m.in. zdecydowała cena i wygląd, bo miałem okazję tanio je kupić. :)

Może za jakiś czas mi się znudzi i wrzucę 2 lift :)

Edytowane przez ppatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam płomienie w innym kolorze. Nie pasują do srebrnego.


No i z samego rana przyszły paczuszki. :)

Idę z chwilę sprawdzić czy lampy działają i wszystko z nimi w porządku, a później podłączę na stole kratki, żeby sprawdzić jak świecą. :)

Na zdjęciu lampy wyszły jakby matowe, ponieważ z powodu różnicy temperatur zaparowały z zewnątrz. :P

IMG_0418.jpg

IMG_0427.jpg


Edit: 01/01/2017

Lampy już od dwóch dni na samochodzie, ale dopiero wczoraj przyszła mi folia do przyciemnienia. Rzucam kilka fotek z przed i po, jutro zaktualizuję i dorzucę jeszcze zdjęcie zrobione w dzień z przyciemnionym paskiem.

IMG_0208.jpg IMG_0430.jpg IMG_0431.jpg IMG_0432.jpg

IMG_0434.jpg IMG_0444.jpg IMG_0445.jpg IMG_0446.jpg

IMG_0449.jpg IMG_0451.jpg IMG_0452.jpg

Edytowane przez ppatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i nie będzie ładniejszych lamp do B5 jak te z 2 liftamfgkefaf.jpg

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee no i znowu 3/4 zdjęć nie widzę.. powiedzcie mi czy wy też tak macie używając Tapatalka ?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee no i znowu 3/4 zdjęć nie widzę.. powiedzcie mi czy wy też tak macie używając Tapatalka ?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Nie prościej korzystać z przeglądarki? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee no i znowu 3/4 zdjęć nie widzę.. powiedzcie mi czy wy też tak macie używając Tapatalka ?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Nie prościej korzystać z przeglądarki? :)
Kiedyś korzystałem ale tak jest jakoś wygodniej, bardziej przejrzyście ;o

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee no i znowu 3/4 zdjęć nie widzę.. powiedzcie mi czy wy też tak macie używając Tapatalka ?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

zaktualizuj u mnie śmiga aż miło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...