Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Falujące obroty 1.8 125 ps


pawel0311

Rekomendowane odpowiedzi

Wymień filterki od gazu oraz filtr powietrza i zobacz czy niema dziury w dolocie.Napisz coś więcej jaką posiadasz instalację zwykłą czy sekwencję i ile ma lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie tez falują obroty na biegu jałowym ale dosłownie przez pare sekund puzniej jest ok do następnego postoju. Instalacje mam sekwencje holenderską po regeneracji całej i po regulacji nic to nie pomogło.Nawet ktos powiedział zeby przepustnice wyczyscic i zrobiłem to ale dalej lipa..Co radzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ostatnio miałem podobny problem.Rano po mroźnej nocy(-15)po odpaleniu silnik zaczął się dusić.gdybym nie podgazował to by padł.obroty oscylowały w okolicach 700-1100.jednak po chwili postanowiłem przejechać kawałek drogi.w trakcie jazdy jednak nastąpiła nagła zmiana -przy zmianie biegów obroty w padały nawet na 2500-3000 i spadały do 1600-2000 oczywiście na luzie.wyglądało to tak jakby ktoś za mnie naciskał na gaz.czy to możliwe aby komputer szwankował.Po około 20 minutowej przerwie w jeździe wszystko hulało jak należy .BENZYNA 1.8- 125KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne rzeczy dzieja sie jak jest parownik(reduktor) zuzyty, w srodku sa membrany gumowe, ktore sztywnieja od oleju i wtedy dzieja sie cuda z gazem, przewaznie na jalowym biegu na wolnych obrotach auto gasnie, lub podczas zmiany biegu puszczalem gaz i obroty spadaly do 0 :naughty:, w golfie tak mialem i zmiana parownika pomomogla :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...