Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.12.2016 o 19:52, jarko napisał:

49.117 Młody_Drog - 355zł

uważaj na niego - za rok stwierdzi, że z odsetkami ta nadwyżka mu kolejny zlot opłaci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to pozno, ale moze sa takie niedobitki jak ja - czy planuje ktos jechac ze śląskiego w sobote z rana ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu sami księgowi na forum [emoji3] 

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drugie cyfry po lp. to jakiś numer pokoju?

Edit: heh ok ok już skumałem :) W każdym czasem uaktywnia się Tępa Dzida :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokoje same szóstki, dopychamy na full do każdego... Musimy zrobić miejsce dla zlotu Tico, podobno płacą po500 zeta za weekend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nie multipli bo słyszałem ze oni potrafią zapłacić 5000 zł za weekend [emoji15][emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedY przydział pokojów?

 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po, info jak wyżej :)

 

Uwaga, ma być podobno konkurs tańca w piątek. Jako jury ma być Kolkov z Moskalem.

Polecam się postarać, słyszałem że szykują zacne nagrody :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale konkretny przydzial. Czyli kto z kim w tych szostkach..

Dobrze ze z Kolkiem jade, moze cos podpowie co robic heh

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz przydział na zlocie, generalnie zawsze decydowała kolejność wjazdu na parking....dlatego na zakopanym był wyścig: D

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.. heh no ok ok Czyli nie ma żadnego ustawiania się ze wszystkimi na dole i zabawa w kolumne klubowych fur tylko dzida na górę :) heh

@kkam a tak przy okazji. Dobijacie do nas w Częstochowie ok 11 w końcu? Miałeś dać znaka..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kosmita napisał:

aha.. heh no ok ok Czyli nie ma żadnego ustawiania się ze wszystkimi na dole i zabawa w kolumne klubowych fur tylko dzida na górę :) heh

@kkam a tak przy okazji. Dobijacie do nas w Częstochowie ok 11 w końcu? Miałeś dać znaka..

My (3 auta) wskakujemy na A1 około 8.30. Do Częstochowy mamy 400km, postaramy sie trochę poscisnąć. Na PW podesle Ci swoj nr, bedziemy w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 30 min poczekamy pewnie na spokojnie ale 2 godzinki to ciezko bedzie:) byscie z godzinke wczesniej musieli ruszyc zeby miec szanse..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat były luksusy z pokojami, były też czasy że trzeba było łóżka prawie w komplecie obstawiać. Kto jeździł na zloty do BT to doskonale pamięta że nie raz we dwie osoby fajnie mieszkało się w czwórce. W tym roku niestety jest nieco inaczej. Raz że jedzie nas więcej o ponad 30 osób jak co roku a dwa że stara Stasinda jest w remoncie. Nie chcemy bardzo jednak nikomu robić nic na siłę, ale bardzo proszę o pewien poziom zrozumienia. Staramy się dzwonić najpierw do zlotowiczów i uzgadniać przydziały do pokoi tak aby każda strona była zadowolona, ale naprawdę na komforty wolnych łóżek w pokojach w tym roku za bardzo nie możemy sobie pozwolić, tym bardziej że dostaliśmy sporo trójek. W związku z powyższym nie jesteśmy w stanie opublikować przydziałów do pokoi gdyż cały czas czynimy wszelkie starania, aby było więcej miejsc i do ostatniej chwili to się wszystko może rozgrywać. Coś będzie wiadomo, natychmiast poinformujemy.

 

Jak możecie zauważyć w wątku zlotowym pojawiło się po raz pierwszy kilku sponsorów. Nie jest to ot tak, ale idzie za tym coś konkretnego. Na zlocie szykuje się sporo atrakcji, konkursów i jeszcze więcej nagród do rozdania :)

Bardzo proszę przygotujcie:

- odpowiednio wasze audiczki

- struny głosowe

- kroki taneczne

- wiedzę o audi

- nieco szczęścia w losowaniach

Będą nagrody rzeczowe, jazdy testowe, będzie też możliwość wykazać się talentem wokalnym, tanecznym czy też wiedzą motoryzacyjną :)

 

Za niedogodności najmocniej przepraszamy, mamy nadzieję szybko na zlocie o nich zapomnicie - oby ten czas nie minął Wam za szybko ;)

Edytowane przez jarko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie było dla mnie wolnego łóżka to proszę dopisać mnie do łóżka z dwiema kobietami [emoji16][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Karol89 napisał:

Jak by nie było dla mnie wolnego łóżka to proszę dopisać mnie do łóżka z dwiema kobietami emoji16.pngemoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Klaudia i Malwina ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...